چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کاراته ۲۰۲۱ ناشنوایان/ تهران؛

۴ فینالیست و ۴ مدال برنز دیگز کاراته کاران ناشنوای ایران در رور دوم مسابقات

 دومین روز از مسابقات قهرمانی جهان کاراته ۲۰۲۱ ناشنوایان با معرفی ۴ فینالیست و کسب ۴ مدال برنز کاراته کاران ناشنوای کشورمان به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دومین روز از مسابقات قهرمانی جهان کاراته ۲۰۲۱ ناشنوایان در سالن هندبال فدراسیون هندبال برگزار و نفرات راه یافته به فینال و کسب مقام سوم به شرح زیر معرفی شدند :

📌وزن ۶۱- کیلوگرم : ورزشکاران اوکراین و یونان فینالیست شدند و مهناز حسن زاده از ایران و ورزشکار روس سوم شدند و مدال برنز را کسب کردند.

📌وزن ۶۸- کیلوگرم : سارا ادریا از ایران و ورزشکار اوکراین راهی فینال این رقابت ها شدند و ورزشکاران ترکیه و روسیه مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

📌وزن ۶۸+ کیلوگرم : بیتا جواهری از ایران و ورزشکار ترک راهی فینال شدند و ورزشکاران ترکیه و روسیه مقام سوم را کسب کردند.

📌وزن ۷۵- کیلوگرم : کاراته کاران روسیه و اوکراین راهی فینال شدند و کامران رضایی نژاد و ابراهیم عبدالغفور از ایران مدال برنز این مسابقات را کسب کردند.

📌وزن ۸۴- کیلوگرم : سید یاسین حسینی و ورزشکار روس فینالیست شدند و کاراته کاران مالزی و روسیه مقام سوم این‌ مسابقات را کسب کردند.

📌وزن ۸۴+ کیلو گرم : حسین تبرته فراهانی از ایران و ورزشکار ترک فینالست شدند و مصطفی پاپی زاده از ایران و ورزشکار روس مدال برنز را کسب کردند.

◀️ در اولین روز مسابقات نیز مژده مردانی، حکیمه زکی زاده و مصطفی حسن پور فینالیست شدند و زینب حسن پور ، میلاد صادق زاده و محمد شایان مدال برنز را به دست اوردند‌. امروز در سومین روز از مسابقات، رقابت های کاتا و کومیته تیمی بانوان از ساعت ۱۰ و آقایان از ساعت ۱۵ پیگیری می شود و در چهارشنبه (روز پایانی) این مسابقات نیز رقابت های فینال پیگیری می شود.


٠٨:٥٨ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢١٤    /    تعداد نمایش : ١٤١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: