چاپ        ارسال به دوست

《 کاروان زنده یاد علی دلفانی 》/ مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان/ ترکیه؛

با کسب 8 مدال رنگارنگ / نایب قهرمانی آزادکاران بزرگسالان ناشنوایان در مسابقات قهرمانی جهان

 تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان کشورمان با کسب 2 مدال طلا ، 3 نقره و 3 برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در ترکیه را به دست آورد. 
 
 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در بخش بزرگسالان از ظهر امروز – پنجشنبه 17 تیرماه  در استانبول ترکیه پیگیری شد و در پایان تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان کشورمان با کسب 2 مدال طلا ، 3 نقره و 3 برنز بر سکوی دوم ایستاد ، میزبان قهرمان شد و قزاقستان عنوان سوم را به دست آورد.
 
🏅حسین نوری در وزن 74 کیلوگرم و حمیدرضا کنعانی در وزن 79 کیلوگرم مدال طلا ، محمد سیاهوشی در وزن 57 کیلوگرم ، فرود حجتی در وزن 70 کیلوگرم و محسن منوچهر در وزن 92 کیلوگرم مدال نقره و کیوان رستم آبادی ، حسین دریکوند و حسن مدانلو در اوزان61 ،86 و 97 کیلوگرم مدال برنز را برای کشورمان به دست آوردند. 
 
🥈 وزن 57 کیلوگرم : محمد سیاهوشی (همدان) در دیدار اول خود 10 بر 0 کشتی گیر اوکراین را مغلوب کرد، در دومین دیدار حریف قزاقستانی خود راس 10 بر 0 شکست داد ، و با نتیجه مشابه برابر کشتی گیر قدرتمند روسیه به برتری رسید .سیاهوشی در دور بعد برابر کشتی گیر میزبان با ناداوری 7 بر 5 مغلوب شد و مدال نقره را به دست آورد.
 
🥉 وزن 61 کیلوگرم : کیوان رستم آبادی (کرمانشاه) در اولین مسابقه مقابل حریفی از کشور اوکراین با حساب 10 بر 0 پیروز شد، در دومین مسابقه 10 بر 4 مغلوب کشتی گیر روس شد، در دیدار بعد خود با نتیجه 17 بر 7 برابر کشتی گیر ترک به برتری رسید،در دیدار بعدی 10 بر 9 مغلوب حریف  قزاقستانی شد.در دور بعد حریف آذربایجانی خود را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید. 
 
 
◀️ وزن 65 کیلوگرم : علیرضا کاظمی (قزوین)در اولین مسابقه خود 16 بر 6 برابر حریف ترک مغلوب شد، در دیدار دوم 7 بر 4 برابر کشتی گیر قزاق شکست خورد، در سومین مسابقه با ضربه فنی مغلوب کشتی گیر روسیه شد.در دور بعد با ضربه فنی مغلوب حریف قزاقستانی شد.
 
🥈 وزن 70 کیلوگرم : فرود حجتی (کرمانشاه)در اولین مسابقه حریف اوکراینی خود را ضربه فنی کرد،در دومین دیدار 10 بر 0 برابر حریف ترک مغلوب شد، در مسابقه سوم با ضربه فنی کشتی گیر قزاقستان را شکست داد .حجتی برابر کشتی گیر ترک با نتیجه 13 بر 2 شکست خورد و به مدال نقره رسید.
 
🥇 وزن 74 کیلوگرم : حسین نوری (اردبیل) در دیدار اول 8 بر 7 برابر کشتی گیر روس پیروز شد ، در دومین دیدار 10 بر 0 مقابل حریف بلاروس پیروز شد‌,در سومین مسابقه خود 14 بر 3 برابر کشتی گیر ترکیه به برتری رسید.نوری برابر کشتی گیر قدرتمند روسیه با نتیجه 10 بر 0 پیروز شد و به مدال طلا رسید.
 
🥇 وزن 79 کیلوگرم : حمیدرضا کنعانی (مازندران) در اولین مسابقه خود 10 بر 0 حریف بلغاری خود را شکست داد در دومین مسابقه خود 12 بر 1 کشتی گیر روس را مغلوب کرد،کنعانی با ضربه فنی برابر حریف قزاقستانی پیروز میدان شد .کنعانی در دور بعد 6 بر 5 کشتی گیر میزبان را شکست داد و مدال طلا را به دست آورد .
 
🥉 وزن 86 کیلوگرم : حسین دریکوند (لرستان) در دیدار اول خود 7 بر 1 کشتی گیر میزبان را شکست داد ، در دومین دیدار با نتیجه 4 بر 3 حریف روس را مغلوب کرد ، در مسابقه سوم با ضربه فنی برابر کشتی گیر بلاروس پیروز شد،دریکوند در مسابقه چهارم خود با ضربه فنی مغلوب کشتی گیر اوکراین شد .در دور بعد 9 بر 4 حریف قزاقستانی خود را شکست داد به مدال برنز رسید. 
 
🥈وزن 92 کیلوگرم : محسن منوچهر (زنجان)در اولین مسابقه خود با نتیجه 12 بر 8 برابر حریف ترک مغلوب شد.، در دومین دیدار 12 بر 0 کشتی گیر قزاقستان را شکست داد، در سومین مسابقه 10 بر 0 برابر کشتی گیر روسیه پیروز شد.کشتی گیر زنجانی کشورمان در پیکار با کشتی گیر اوکراینی 5  بر 4 پیروز شد و به مدال نقره رسید. 
 
🥉 وزن 97 کیلوگرم : حسن مدانلو (مازندران) در مسابقه اول خود 10 بر 0 برابر کشتی گیر اوکراین پیروز شد ، در مسابقه دوم حریف قزاقستانی را ضربه فنی کرد، در پیکار با کشتی گیر روسیه 9 بر 7 مغلوب شد..کشتی گیر مازنی ناشنوایان در پیکاری سخت برابر کشتی گیر ترک قرار گرفت و پس از تساوی 8 بر 8 با ناداوری بازنده اعلام شد و به مدال برنز رسید.
 
◀️ وزن 125 کیلوگرم : سعید فروتن نژاد (همدان)در مسابقه اول 10 بر 0 برابر حریف روس ،بازی را واگذار کرد، در دومین دیدار 10 بر 0  مغلوب کشتی گیر قرقیزستان شد.
 


١٥:٠٩ - پنج شنبه ١٧ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢١٠٠    /    تعداد نمایش : ١١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: