چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان/ قرقیزستان ؛

کسب 6 مدال رنگارنگ جوانان آزادکار ناشنوایان / تیم ایران نایب قهرمان شد

آزادکاران جوانان ناشنوای ایران با کسب 2 مدال طلا ، 2 نقره و 2 برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 در قرقیزستان را به دست آوردند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ آزادکاران جوان ناشنوا از صبح امروز - شنبه 18 شهریور ماه در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی 2023 ناشنوایان در بیشکک قرقیزستان به مصاف حریفان رفتند و در پایان با کسب 6 مدال رنگارنگ عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردند ، قزاقستان بر سکوی نخست ایستاد و ترکیه سوم شد.

برای تیم ایران علیرضا رمضانی و بهنیا امامی مدال طلا ، شاهرخ شکوهی و ابوالفضل محمدی مدال نقره و یاشار حسینی و محمدحسن رحیمی مدال برنز را به دست آوردند.

نتایج مسابقات جوانان آزادکار به شرح زیر است :

🥇در وزن 57 کیلوگرم علیرضا رمضانی در دور اول 10 بر 0 کشتی گیر اوکراین را شکست داد ، در دور دوم 12 بر 2 حریف قزاق خود را مغلوب کرد ، در نیمه نهایی 10 بر 0 کشتی گیر آمریکایی رو شکست داد و در فینال 13 بر 0 کشتی گیر ترک را شکست داد و قهرمان شد.

🥇 در وزن 79 کیلوگرم بهنیا امامی در دور اول کشتی گیر قزاق را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش روی برداشت و در دور دوم کشتی گیر ترکیه را 10 بر صفر شکست داد و مدال طلا را کسب کرد.

🥈در وزن 61 کیلوگرم شاهرخ شکوهی حریف ترک را ضربه فنی کرد و در دومین مبارزه نیز کشتی گیر قزاقستان را ضربه فنی کرد در فينال مقابل کشتی گیر هند ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

🥈 در وزن 65 کیلوگرم ابوالفضل محمدی در دور اول کشتی گیر ارمنستان را ضربه فنی کرد ، در مصاف با کشتی گیر اوکراین 12 بر 2 به برتری رسید ، در فینال 14 بر 4 مغلوب کشتی گیر قزاق شد و به مدال نقره مسابقات رسید.

🥉 در وزن 74 کیلوگرم یاشار حسینی در کشتی اول 8 بر 1 نتیجه را به حریف قراقستانی واگذار کرد و در کشتی دوم به دلیل انصراف حریف ترک ، حسینی برنده میدان معرفی شد ، حسینی در مصاف با کشتی گیر اوکراین ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

🥉 در وزن 86 کیلوگرم محمدحسن رحیمی در دور اول کشتی گیر قزاق را 13 بر 0 مغلوب کرد و در دومین مسابقه خود 12 بر 4 مغلوب کشتی گیر آمریکا شد و به مدال برنز رسید.

در وزن 70 کیلوگرم سید امیرعباس رزاقی برابر حریف ترک ضربه فنی شد و در مبارزه دوم 13 بر 3 نتیجه را به کشتی گیر ارمنستان واگذار کرد ، در مصاف با کشتی گیر قزاقستان 11 بر 0 مغلوب شد.

مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان از صبح فردا - یکشنبه 19 شهریور ماه در بیشکک قرقیزستان برگزاری میگردد.


١٧:١٩ - شنبه ١٨ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: