چاپ        ارسال به دوست

رعدی: قهرمانی فوتسال ناشنوایان در جهانی سوئیس هدف اصلی است

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان گفت: هرچند مسابقات قهرمانی آسیا فوتسال ناشنوایان در هنگ‌کنگ اهمیت زیادی دارد، اما هدف گذاری اصلی ما قهرمانی جهان در سوئیس است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، علی رعدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جوانگرایی تیم ملی فوتسال ناشنوایان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در هنگ‌کنگ و قهرمانی جهان در سوئیس اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم ملی فوتسال ناشنوایان امسال باید در دو رویداد مهم شرکت کند و هر دو رویداد در فاصله زمانی کوتاه در آبان ماه برگزار می‌شود، سعی داریم تیم را طوری آماده کنیم که در هر دو مسابقه به جایگاه قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی گفت: مدت ۱۰ سال است که در تیم فوتسال ناشنوایان جوانگرایی صورت نگرفته و ترکیب تیم همان ترکیبی است که من در گذشته تشکیل دادم. تلاش ما پشتوانه‌سازی در این تیم است. هر چند در نخستین اردویی که داشتیم تمام بازیکنان قدیمی و باتجربه تیم ملی فوتسال ناشنوایان را به اردو دعوت کردیم و سعی داریم پس از فراخوان در اردوی بعدی از نفرات جدیدی نیز استفاده کنیم تا در نهایت پس از سپری کردن ۱۰ اردوی آماده‌سازی در اواخر مرداد ۱۴ بازیکن اصلی خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان انتخاب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان پیرامون این پرسش که آیا اردوهای برون مرزی نیز برای تیم پیش‌بینی شده است یا خیر؟ افزود: چون زمان کافی برای آماده‌سازی تیم نداریم، اردوهای آماده‌سازی را در تهران، کیش و شهرستانهای مختلف پیش‌بینی کردیم تا تیم را در شرایط آب و هوایی مختلف مورد ارزیابی قرار دهیم و برای مسابقات هنگ‌کنگ و سوئیس آماده کنیم.

وی درباره وضعیت تیم فوتسال ناشنوایان اظهار کرد: این تیم در آسیا حرف اول را می‌زند و در جهان جزو سه تیم برتر دنیاست. البته هدف‌گذاری اصلی ما قهرمانی در جهان است و سعی داریم بعد از قهرمانی در هنگ‌کنگ خود را برای قهرمانی در جهان آماده کنیم.

رعدی در پایان پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات دچار مشکل هستید یا خیر؟ اظهار کرد: رئیس فدراسیون ناشنوایان و رئیس انجمن فوتبال و فوتسال تمام شرایط و امکانات لازم را برای آماده‌سازی تیم ملی فوتسال ناشنوایان فراهم کرده و مشکل خاصی وجود ندارد.


١٢:٣٥ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: