چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت شهدای هفم تیر و شهید عجمیان ؛

قهرمانی تیم اصفهان درمسابقات قهرمانی کشور دوومیدانی بانوان ناشنوایان

در پایان بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دوومیدانی بانوان ناشنوایان به میزبانی آذربایجان شرقی، تیم اصفهان برسکوی نخست ایستاد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دوومیدانی بانوان ناشنوایان گرامیداشت شهدای هفتم تیر و شهید عجمیان ، با حضور 16 استان اصفهان، اردبیل، آذربایجان شرقی، قزوین، سمنان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کرمان، خوزستان، تهران، هرمزگان، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، فارس، گیلان و 67 ورزشکار به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار و در پایان تیم اصفهان بر سکوی قهرمانی ایستاد، اردبیل دوم شد و تیم میزبان (آذربایجان شرقی) مقام سوم را کسب کرد.

نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

100 متر: مریم عبدی از اردبیل اول شد، مهشید صادقی از کرمانشاه و نگار توکل از اصفهان دوم و سوم شدند.

200 متر : مهشید صادقی از کرمانشاه، مریم عبدی از اردبیل و فاطمه شیرشکن از قزوین نفرات برتر این ماده شدند.

400 متر: زهرا صفوی از اصفهان، فاطمه باجلوند از قزوین و فضیله پورالهی از تهران مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

800 متر: زهرا صفری از اصفهان، سیما عبدالهی از اردبیل و نرگس مرگانی از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

1500 متر: سیما عبداللهی از اردبیل بر سکوی نخست ایستاد، سکینه توکلی از اصفهان دوم شد و معصومه چلداوی از خوزستان سکوی سوم را از آن خود کرد.

5000 متر : سکینه توکلی و راضیه میرزایی از اصفهان مقام های اول و دوم را به دست آوردند و معصومه چلداوی از خوزستان سوم شد.

پرش طول: فاطمه صادقی از اردبیل و بهاره هراتی از کرمان بر سکوهای اول و دوم ایستادند و نگار توکل از اصفهان سوم شد.

پرتاب وزنه: نفیسه قناعتی از اصفهان، پرور منصوری از اردبیل و الهه گل محمدی از چهارمحال و بختیاری مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

پرتاب نیزه: سپیده عطایی از اردبیل و فاطمه سلطانی از اصفهان مقام‌های اول و دوم را به دست آوردند و فاطمه صادقی از اردبیل سوم شد.

پرتاب دیسک: الهه گل محمدی از چهارمحال و بختیاری بر سکوی نخست ایستاد و فاطمه سلطانی و نفیسه قناعتی از اصفهان دوم و سوم شدند.

در مراسمی با حضور زهرا داودی نایب رئیس فدراسیون، دکتر غفارزاده رئیس هیأت ناشنوایان استان آذربایجان شرقی، فرجی دبیر هیات ، یزدانی سرپرست مسابقات و مسئولین استانی از نفرات و تیم های برتر تجلیل و کاپ قهرمانی و احکام اهدا شد‌‌.

مسابقات آقایان نیز فردا – یکشنبه 11 تیرماه برگزار می‌شود.

 


٢١:١٣ - شنبه ١٠ تير ١٤٠٢    /    شماره : ٢٧٥١    /    تعداد نمایش : ١٣٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: