چاپ        ارسال به دوست

سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوایان / ولادیمیر روسیه

جوانان شايسته ناشنوای کشورمان بر سکوی سوم جهان ايستادند

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ناشنواي ایران بر سکوی سوم مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوایان در ولادیمیر روسیه ایستاد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوایان در ولادیمیر روسیه ، تیم ایران با کسب 150 امتیاز و بعد از تیم های روسیه و ترکیه بر سکوی سوم ایستاد.
 
✨در وزن 55 کیلوگرم پویا رضایی امرایی در دور اول حریف ترک خود را شکست داد ، در دور دوم کشتی گیر قزاق را با نتیجه 14-6 مغلوب خود کرد و فینال برابر حریف میزبان شکست خورد و مدال نقره را به دست آورد.
 
✨در وزن 60 کیلوگرم محمد حسین نریمانی  در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را ضربه فنی کرد ، در دور بعد به دلیل عدم حضور کشتی گیر بلغار به دور بعد صعود کرد ، در نیمه نهایی مغلوب کشتی گیر ترک شد و صاحب مدال برنز شد.
 
✨در وزن 67 کیلوگرم رضا اسماعیلی در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را شکست داد و با شکست برابر حریف ترک مدال برنز را به دست آورد.
 
✨در وزن 72 کیلوگرم مهدی رستمی  در دیدار با کشتی گیر بلغارستان به برتری رسید ، در دور بعد حریف ترک را ضربه فنی کرد و پس از شکست در فینال برابر کشتی گیر میزبان به مدال نقره رسید.
 
✨در وزن 77 کیلوگرم سجاد اژده در دو مسابقه خود برابر کشتی گیران ترکیه و قزاقستان با ضربه فنی به پیروزی رسید و در فینال مغلوب حریف روسی خود شد و مدال نقره را به دست آورد.
 
✨در وزن 82 کیلوگرم علی غفاری پنجم شد. 
 
✨در وزن 87 کیلوگرم شاهین حسین زاده  برابر کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.
 
✨در وزن 97 کیلوگرم محمد نظرزاده  در پیکار با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.
 
✨در وزن 120 کیلوگرم امیرحسین فریدون زاده  برابر کشتی گیر روس ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.
 


٢٠:١١ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٣١٦    /    تعداد نمایش : ١٩١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: