چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین نشست هماهنگی ستاد بازی های آسیایی ناشنوایان در استانداری تهران

اولین جلسه هماهنگی ستاد بازیهای آسیایی ناشنوایان با حضور استاندار تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، اولین جلسه هماهنگی ستاد بازی های آسیایی ناشنوایان با حضور مهندس فخاری استاندار تهران ( رئیس ستاد بازی ها ) ، جوادی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ( دبیر اجرایی ستاد بازی ها ) دکتر علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، دکتر محمد پرگر رئیس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش های ناشنوایان ، روسای فدراسیون ها ، مسئولین ادارات استان تهران و دیگر اعضای جلسه در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد .

در ابتدا ، جوادی ( دبیر اجرایی ستاد بازی ها ) ضمن خیر مقدم به کلیه حضار و از مهندس فخاری استاندار تهران بخاطر میزبانی جلسه تقدیر و تشکر کردند .

وی با اشاره به جلسات و مصوبات پیشین در این باره گفت : هماهنگی های مقدماتی صورت گرفت و مقرر شد شرح وظایف  کمیته های اجرایی تدوین شود که در این بازی ها به نحو مطلوب و از جمعی جهات بتوانیم میزبان شایسته ای در این روئیداد باشیم و همچنین بتوانیم دستاوردهای مختلفی را در ارائه توانمندی های صورت گرفته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در قالب دیپلماسی ورزشی باشیم .

 

در ادامه جلسه مهندس فخاری ( رئیس ستاد بازی ها ) ضمن خیر مقدم به همه مهمانان حاضر در جلسه، عنوان داشت ، با توجه به اهمیت این بازی ها باید نگاه ویژه ای به این روئیداد خاص داشته باشیم و باید تلاش کنیم این روئیداد با همه شئونات و ویژگی ها از مسائل مختلف زیستی و حمل و نقل گرفته تا بخش های مربوط به مسابقات به خوبی اجرا شود .

 

سپس خسروی سرپرست فدراسیون ، از زحمات و همکاری های مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و همچنین از استاندار تهران که قبول زحمت فرمودند و ریاست ستاد بازی ها را پذیرفتند قدردانی کرد و آرزو داشتند که بازی ها به خوبی و با آبرومند برگزار شود.

ایشان به تشکیل کمیته فرهنگی و اجتماعی ، کمیته مالی و همچنین مستقل بودن کمیته روابط عمومی اشاره کردند .

وی عنوان کرد ، مکانی مستقل در اختیار دبیرخانه ستاد بازی ها برای هماهنگی های لازم با کشور ها جهت شرکت در این مسابقات در نظر گرفته شود .

 

در ادامه ، رغبتی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت ورزش و جوانان ، اظهار داشتند ، با توجه به جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته ، خوشبختانه هماهنگ با برنامه کلی این روئیداد بوده و پیگیری تمامی موارد در خصوص تفکیک شرح وظایف ، شاخه های مختلف بخش های بالا دستی و میانی با روییکرد برنامه ریزی منسجم تر و پیش بینی های لازم جهت انسجام هر چه بیشتر مسئولین مرتبط با امور مختلف از قبیل اداری پشتیبانی ، فنی و تهیه کتابچه و مقررات فنی و به تعداد کثیر ورزشکاران  و مربیان شرکت کننده گزارشی ارائه دادند .

 

در پایان دکتر محمد پرگر ، رئیس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ورزش های ناشنوایان ، خواستار برگزاری جلسات متعددی در این خصوص جهت هماهنگی بهتر برنامه ها شد و همچنین ابراز امیدواری کرد ، باشد که بتوانیم با برنامه ریزی های جامع و کامل ، اطلاع رسانی درستی به کشورهای آسیایی داشته باشیم که با مشارکت بیشتری در این مسابقات حضور داشته باشند .


١٠:٢٤ - دوشنبه ١٨ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: