چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه وررش قهرمانی در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان :

از ظرفیت های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان باید بهره ببریم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت  .

 

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزشهای ناشنوایان ؛ مجمع عمومي ساليانه فدراسيون ، عصر امروز (دوشنبه ۱۶ تیر) در سالن فارسی اکادمی ملی المپیک و به رياست دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای هیأت رئیسه فدراسیون ، مهران تيشه گران رئیس فدراسیون، عليرضا خسروي مديرکل دفتر امور مشترک فدراسيون‌ها ، فضل‌اله باقرزاده نايب رئيس کميته ملي المپيک ، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و ساير مسوولان فدراسيون و اعضاي مجمع برگزار شد‌.
 
در ابتدای مجمع دکتر معتمدی دبير فدراسیون ضمن خیرمقدم به مسوولان وزارت ورزش وجوانان، کميته ملي المپيک، فدراسيون و اعضاي مجمع، بخش های مختلف مجمع عمومي ساليانه فدراسيون را تشريح نمود.
 
سپس مهران تیشه گران گزارشی از عملکرد فدراسيون در سال ۹۸ و برنامه عملیاتی سال ۹۹ توضیحاتی ارائه کرد.
 
وی گفت: سال ۹۸ و پس از برگزاری ۷۰ مرحله اردو و به فاصله ۱ هفته به برگزاری نهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان در هنگ کنگ به دلیل جنگ داخلی در این کشور مسابقات لغو شد ، و در پایان سال و در این مدت به دليل شيوع ويروس کرونا و تعطيلي اردوها و مسابقات، در حوزه همگانی و از طریق فضای مجازي و بازسازی اماکن فدراسيون برنامه هایی را اجرا کردیم.
 
رئیس فدراسیون در ادامه اظهاراتش ضمن تقدیر از اعضای هیأت رئیسه، عنوان کرد: امیدواریم با مساعدت و همکاری اعضای محترم هیات رئیسه بتوانیم در ادامه و پس از بین رفتن ویروس منحوس کرونا ، ورزش ناشنوایان را بیشتر به سمت جلو پیش ببریم.
 
در ادامه، گزارش از سوي حسابرس مستقل، گزارش خزانه‌دار فدراسيون و همچنين بازرس به اطلاع اعضاي مجمع رسيد و مورد تصويب قرار گرفت.
 
 پس از ارائه نظراتی از سوی سه نفر از روسای هیات‌ها،  دکتر علی نژاد از فدراسیون ناشنوایان به عنوان فدراسیونی دارای انضباط مالی، اداری نام برد و گزارش حسابرس، بازرس و خزانه دار را بیانگر این مهم عنوان کرد .
 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان رویداد رقابتی نهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان را که قرار بود در هنک کنگ انجام شود و بدلیل مسایل سیاسی برگزار نشد ، فرصت خوبی برای مدال آوری این مجموعه عنوان کرد و اظهار داشت : این رویداد متاسفانه لغو شد و سال جاری بدلیل شیوع کرونا مسابقات در اکثر رشته ها تعطیل است .
 
دکتر علی نژاد اهمیت حفظ آمادگی ورزشکاران و قهرمانان را در دوران کرونا مهم بر شمرد و تصریح کرد: فدراسیون باید بتواند از طریق آموزش های از راه دور شرایط حفظ آمادگی را برای قهرمانان پدید آورد .
 
وی ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از شانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت .
 
 🔻دکتر علی نژاد کار کردن در ورزش ناشنوایان را جهاد عنوان کرد و اظهار داشت : از زحمات تمام کسانی که برای توسعه ورزش ناشنوایان فعالیت می کنند تشکر می کنم و امیدوارم سال ٩٩ هم سال موفقی برای این قشر رقم بخورد .
 


١٩:٤٥ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٠٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: