چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس فدراسیون جودو از تمرینات تیم ملی ناشنوایان

دکتر آرش میر اسماعیلی با حضور در فدراسیون ورزش های ناشنوایان با دکتر خسروی سرپرست فدراسیون دیدار و از تمرینات تیم ملی جودو ناشنوایان بازدیدکرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، صبح امروز ( دهم دی ماه ) آرش میر اسماعیلی با حضور در فدراسیون ورزش های ناشنواین با علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

وی همچنین به همراه دکتر خسروی از تمرینات تیم ملی جودو ناشنوایان بازدید به عمل آوردند .


در این بازدید، میراسماعیلی از زحمات و همکاری های خسروی سرپرست فدراسیون در جهت رشد و توسعه ورزش جودو تقدیر و تشکر کردند و برای ورزشکاران این رشته در میادین بین المللی و کسب مدال های خوشرنگ آرزوی موفقیت داشتند .


در ادامه این بازدید ، خسروی از میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو به خاطر حضور و حمایت جدی از جودوکاران ناشنوای کشورمان قدرانی و تشکر کرد .

ایشان انجمن جودو ناشنوایان را یکی از بهترین انجمن های ورزشی این فدراسیون دانست و برای ورزشکاران این رشته آرزوی موفقیت و سربلندی در میادین جهانی را خواستار شد .

سرپرست فدراسیون در خلال این بازدید به پیام دکتر هاشمی وزیر ورزش و جوانان در خصوص تحول جدی در آئین نامه ورزش کشور در آینده نزدیک اشاره داشت و عنوان شد که پاداش قهرمانان ناشنوایان با سایر ورزشکاران سالم برابر دیده خواهد شد .


در پایان این دیدار ، درخشنده رئیس انجمن جودو ناشنوایان اظهار داشت ، امیدوارم با تمرینات مثمرثمر و جدی تر شاهد حضور پرقدرت جودوکاران ناشنوا در میادین جهانی باشیم 

وی برپایی اردوهای آمادگی در استانها و شهر های شمالی بخاطر شرایط بهتر جوی آب و هوا در برنامه های این انجمن عنوان کرد .


١٤:١٥ - يکشنبه ١٠ دی ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٣١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: