چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس و اعضای کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش

رئیس و اعضای کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه با دکتر کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار و گفتگو کردند.

 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان،  رئیس ،دبیرکل و خزانه دار کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه که بمنظور بازدید از امکانات ورزشی کیش و ملاقات با مسئولین به کشورمان سفر کرده اند صبح امروز با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا این جلسه عزیزاله فرضی پور گزارشی از بازدید مهمانان از امکانات ورزشی جزیره کیش ارائه کرد و سپس دکتر محمد پرگر رئيس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه به بیان انتظارات این کنفدراسیون از میزبان بازی ها پرداخت.

 دکتر پرگر با بیان این مطلب که چندین درخواست میزبانی بازی های آسیایی ۲۰۲۴ به کنفدراسیون وصول شده است که در نهایت با رایزنی های صورت گرفته میزبانی این مسابقات به جمهوری اسلامی ایران واگذار شد .

 رئیس ایرانی کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه اعلام کرد : جزیره کیش پتانسیل های بسیاری برای برگزاری این رویداد بزرگ دارد ولی می بایست امکانات سخت افزاری جهت حضور بیش از ۲۸۰۰ ورزشکار آقا و خانم در این جزیره فراهم گردد،ما به صورت متناوب با فدراسیون در ارتباط هستیم و گزارشات را دریافت خواهیم کرد و امیدواریم سال آینده که به اتفاق همکاران خود در جزیره کیش حضور پیدا خواهیم کرد شاهد رشد و پیشرفت این امکانات باشیم.

 مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه این نشست گفت:باعث مباهات و خوشحالی است که میزبانی این رقابت ها به جمهوری اسلامی ایران و جزیره کیش واگذار شده است.از روزی که این خبر رسانه ایی شده است فراهم کردن شرایط میزبانی را در دستور کار قرار داده ایم و جزئی از الویت های کاریمان است.

دکتر کشاورز با بیان این مطلب که بعد از انقلاب این یکی بزرگ‌ترین میزبانی کشورمان است افزود تمام تلاش خود را خواهیم کرد که میزبان شایسته ایی باشیم و تمامی نیازهای موجود را شناسایی تا تمهیدات عملیاتی و اجرایی آن را برنامه ریزی کنیم.

 وی در پایان با اشاره به زمان کوتاه باقیمانده تا آغاز این رقابت ها گفت:تمامی تلاش خود را به صورت تمام وقت صرف خواهیم کرد تا شرایط مطلوب میزبانی را فراهم سازیم لیکن از همین امروز جلسات ماهیانه این ستاد را در کیش تشکیل خواهیم داد واین موضوع بمنظور انجام روند عملیاتی امور تا حصول  نتایج مثبت ادامه خواهد داشت ودر زمان نزدیکی به این بازی ها جلسات را به صورت هفتگی برگزار خواهیم کرد.

 دکتر فراهانی نایب رئیس آقایان فدراسیون،  انخابایر جانجی ، هنگ توک لیم دبیرکل و خزانه دار کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه  ، سید علیرضا محسنی مدیر تشریفات فدراسیون و سلیم پور رئیس هیات ناشنوایان جزیره کیش از حاضرین در این دیدار بودند.

 

 


١٢:٤٨ - جمعه ٤ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٥٤٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: