چاپ        ارسال به دوست

مجمع عادی سالیانه هیات ناشنوایان استان گلستان برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه هیات ناشنوایان استان گلستان با حضور ریاست فدراسیون در گرگان برگزار شد ‌.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از هیات استان گلستان ؛ این مجمع صبح امروز - شنبه ۱۷ تیرماه با حضور دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان، دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان ، رستاقی رئیس هیات ناشنوایان استان و اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در این جلسه برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن خیرمقدم از زحمات و تلاش‌های رئیس هیات و جایگاه خوب هیات در استان و فعالیت‌های انجام شده تقدیر و تشکر کرد.

امید رستاقی رئیس هیات ناشنوایان استان ضمن تشکر و خیر مقدم خدمت مهمانان ، گزارشی از عملکرد یکساله و برنامه های آتی و خزانه دار هیات گزارش یکساله مالی را ارائه نمودند و به تصویب اعضای مجمع رسید .

دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان ضمن تقدیر از زحمات مسئولین هیات استان ، هیات ناشنوایان استان گلستان را بعنوان یکی از هیات‌های خوب و توانمند کشور معرفی و حضور ملی پوشان استان در رشته های مختلف خصوصا والیبال که رکن اصلی تیم ملی در چند سال اخیر بوده را نتیجه تلاش ورزشکاران ناشنوا و اعضای هیات دانست‌.

در ادامه با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات ناشنوایان استان مقرر گردید اردو و مسابقات کشوری و آسیایی تیم ملی والیبال ساحلی در استان گلستان برگزار گردد‌

در پایان از مسعود رزاقی قهرمان تکواندو ناشنوایان بعنوان پهلوان ورزشی سال ناشنوایان استان تجلیل شد و با موافقت دکتر پرگر رئيس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ، وی بعنوان مدیر فنی تکواندو آسیا انتخاب شد.

 


١٧:٤٠ - شنبه ١٧ تير ١٤٠٢    /    شماره : ٢٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: