چاپ        ارسال به دوست

حضور رئیس و اعضای کنفدراسيون آسیا و اقیانوسیه ورزش های ناشنوایان در تهران / امضای تفاهم نامه برگزاری بازی های آسیایی ۲۰۲۴ در کیش

دکتر پرگر رئیس و اعضای کنفدراسيون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه با حضور در فدراسیون ناشنوایان، با دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کردند. 

 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه به همراه دکتر اینخبایر دبیرکل و هنگ توک لیم خزانه دار کنفدراسيون با حضور در محل فدراسیون با دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون و مسئولین فدراسیون دیدار و پیرامون برگزاری دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان به میزبانی کشورمان در جزیره کیش بحث و تبادل نظر کردند. 
 
 
در ابتدای این دیدار دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، گفت: با دستور دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان میزبانی دهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۲۴ ناشنوایان با توجه به زیرساخت ها و امکانات ورزشی در جزیره کیش برگزار خواهد شد و 
با توجه به میزبانی های گذشته کشورمان در مسابقات ناشنوایان ، امیدواریم دهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۲۴ ناشنوایان نیز به نحو احسن برگزار شود.
 
وی افزود: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه برای قبولی میزبانی مسابقات ناشنوایان بیشتر شده است و خوشبختانه شرایط میزبانی و برگزاری مسابقات در رشته های مختلف ورزشی را داریم.
 
دکتر پرگر رئیس کنفدراسيون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ضمن تشکر از قبول میزبانی دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان در ایران ، اظهار کردند : اقدامات صورت گرفته از طرف فدراسیون ناشنوایان کشور ایران که توانسته توسعه ورزش ناشنوایان به ویژه گسترش حضور در مسابقات در خارج از ایران و موضوع توانمندسازی زنان و دختران ایران را به خوبی در دستور کار دارد، مورد توجه فدراسیون جهانی قرار گرفته شده است‌.
 
در ادامه این دیدار دبیرکل و خزانه دار کنفدراسيون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه و مسئولین فدراسیون نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.
 
تفاهم نامه برگزاری دهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۲۴ ناشنوایان توسط دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون و دکتر پرگر امضا و طرفین بر برگزاری هرچه بهتر این مسابقات تاکید کردند.
 
مهدی نصیبی (دبیر)، دکتر فراهانی و زهرا داودی (نواب رئیس) ، موسوی نسب (مشاور بین الملل)، محمدی (مسئول حراست)،بسیح(مسئول کمیته فنی) ، محسنی(مسئول تشریفات)،ابراهیمی(مسئول روابط عمومی) و اسفندیاری(مسئول دبیرخانه) فدراسیون در این جلسه حضور داشتند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


١٩:٤٢ - چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٢٧    /    تعداد نمایش : ٨٨٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: