چاپ        ارسال به دوست

هشتمین دوره بازی های آسیا و اقیانوسیه 2015 / چین تایپه

پرگر:هدفم ایجاد تحول اساسی در کنفدراسیون آسیا است

رئیس جدید کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه گفت:هدفم ایجاد تحول اساسی در سطح ورزش قاره است.

 

محمد پرگر در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به تایوان اظهار داشت: 35 ساله هستم و به مدت 15 سال است که در تیم ناشنوایان ایران بازی می کنم. متولد مازندران هستم و در تیم‌های نساجی، فولاد طبرستان، امید پیکان و دانشگاه تهران بازی کرده‌ام. در ادوار مختلف بازی‌های آسیایی شرکت کرده و حضور در 4 دوره المپیک را تجربه کرده‌ام.

وی که در جریان مسابقات هشتمین دوره آسیا و اقیانوسیه در کشور تایوان به عنوان رئیس جدید کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان قاره برگزیده شد، افزود: در کنار فعالیت به عنوان بازیکن در این سال ‌ها، به عنوان مترجم زبان بین‌المللی ناشنوایان به همراه رئیس فدراسیون در جلسات مختلفی شرکت کرده که صاحب تجربیات خوبی شدم. زیرا به کلیه قوانین، مشکلات، برقراری ارتباط ورزش ناشنوایان در سطح بین‌الملی آشنا شدم.

در سال 2011  در انتخابات انجمن جهانی فوتبال ناشنوایان شرکت کردم که جزو 7 نفر تصمیم‌گیرنده برگزیده شدم. در دوره ریاست آقای دکتر نظم‌ده، ‌رئیس فدراسیون سابق ناشنوایان و همینطور از زمانی که دکتر علیمرادی ریاست فدراسیون را برعهده گرفتند، در کنگره‌های گوناگون مورد حمایت قرارگرفتم.واقعا از زحمات بی‌شائبه ایشان باید تشکر کنم.

وی در مورد اهدافش به عنوان رئیس جدید کنفدراسیون ناشنوایان آسیا اظهار داشت:با توجه به آشنایی به مسائل قاره، تصمیم دارم در جهت توسعه و ارتقا جایگاه کنفدراسیون گام بردارم. همچنین حفظ و برقراری ارتباط با فدراسیون‌های کشورهای آسیایی و همچنین وزارت ورزش و کمیته المپیک کشورهای آسیایی جزو رئوس برنامه اینجانب است. در گذشته متاسفانه کنفدراسیون وزرش ناشنوایان آسیا خوب مدیریت نشد. به همین خاطر هیچ اسپانسر مالی تا اکنون جذب نشده‌ است.هدفم این است  با کمک دکتر علیمرادی و حمایت وزارت ورزش و کمیته المپیک، کنفدراسیون را متحول کنم.برای این منظور قصد دارم علاوه بر حفظ دفتر مالزی، در تهران دفتری نیز برای انجام کارها دایر کنم که ورزش ناشنوایان آسیا در جهت تحول اساسی گام بردارد.

 

وی در پایان اظهارات خود عنوان کرد: تصمیم دارم در بازی با ژاپن، یعنی دیدار فینال بعد از کسب قهرمانی با دنیای فوتبال خداحافظی کنم. به این ترتیب با قهرمانی شروع کردم، با قهرمانی هم به پایان می‌رسانم.


١٠:٢٤ - شنبه ١٨ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٩٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: