چاپ        ارسال به دوست

🔵با حضور دکتر صالحی امیری برگزار شد؛

مراسم تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان برگزار شد

از سوی کمیته ملی المپیک ، مراسم تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، صبح امروز (سه شنبه ۱۷ خرداد) برگزار شد. 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مراسم تجلیل از افتخار آفرینان المپیک ناشنوایان 2021 برزیل با حضور دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک،دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل، دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون، دکتر علی رغبتی مدیر کل برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان،  پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی،  هادی ساعی عضو هیئت اجرایی کمیته و رئیس فدراسیون تکواندو ،مجید کیهانی عضو هیات اجرایی، دکتر حسن رنگرز مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان مازندارن و سایر مسئولان فدراسیون ناشنوایان، دکتر محمد علی قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو،  سید حسن طباطبایی  رئیس فدراسیون کاراته، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی و سایر مسئولان رشته های اعزامی به بازی های المپیک ناشنوایان (برزیل) ،کادر سرپرستی،کادر فنی و افتخار آفرینان اعزامی به  این دوره از بازیها و جمعی از مدیران و مسئولان ورزش کشور برگزار شد.

در این مراسم دکتر مهران دکتر تیشه‌گران رئیس فدراسیون ناشنوایان گزارشی از عملکرد کاروان اعزامی به رقابت‌های برزیل را ارائه کرد و گفت: در دوره گذشته هفتم شدیم و اما امسال عنوان سوم را به‌دست آوردیم. با توجه به تعویق بازی‌های آسیایی قول دادیم امسال پاداش ویژه دولت را به مدال‌آوران بدهیم.

در ادامه دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک  ضمن تجلیل از افتخار آفرینان بازی های المپیک 2021 ناشنوایان اظهار کرد:  قلبا شما را دوست دارم و خدا را شاهد می گیرم فقط و فقط برای شادی دل شما این مراسم برگزار شد. با خدا عهد کردیم من و همکارانم تا زمانی که مسئولیت داریم از شما غافل نشویم  و بر همه ما واجب است مدافع انسانهای مظلوم باشیم کلام وحی است و  عدالت فلسفه خلقت است و همه باید از ناشنوایان حمایت کنند، شنوایی در جسم نیست و در قلب است و شما عزیزان با قلب خود می شنوید.

رئیس کمیته ملی المپیک افزود: ما از شما  طلب دعا داریم چراکه  دعای شما  با خلوص نیت است، مستجاب می شود.جمع شدن امروز ما یک دلیل روشن دارد چراکه ما به شما مدیونیم و آنچه تاکنون انجام شد حداقل هاست و جبران خواهیم کرد، زیرا ادعای عدالت علی داریم پس باید این عدالت محقق شود.

وی افزود: یکبار برای همیشه باید تصمیم بگیریم  چرا که نباید تفاوتی بین ورزشکاران ناشنوا و سایرین قائل شویم بلکه باید تمامی مسئولان امر تلاش کنیم طوری برنامه ریزی کنیم تا دیگر شاهد  فاصله و تبعیض نباشیم. نباید برای سایر قهرمانان و ورزشکاران دغدغه اشتغال و مسکن داشته باشیم.

دکتر صالحی امیری ابراز داشت: به شخصه شاهد بودم آقای تیشه گران چه زحماتی برای اعزام کاروان به بازیهای المپیک ناشنوایان کشید و پدرانه بدون هیچ چشمداشتی برای این مجموعه زحمت کشید.در این‌ مکان جمع شده‌ایم تا یک پیام به کادرفنی، مربیان، ورزشکاران دختر و پسر  منتقل کنیم و آن این‌که شما دیده می‌شوید و همچنان که از سایر قهرمانان در این سالن تقدیر کردیم از شما هم تقدیر کردیم. و حضور  رئیس سازمان بهزیستی در این جمع بدان معناست که  عدالت اجرا خواهد شد. قلب ما با شماست و شما را قلبا دوست داریم.

در این مراسم از 100 نفر از اعضای کادر سرپرستی،مربیان و افتخار آفرینان کاروان اعزامی به بازیهای المپیک ناشنوایان 2021 از سوی کمیته ملی المپیک تجلیل بعمل آمد.


١٧:١٩ - سه شنبه ١٧ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٢٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: