چاپ        ارسال به دوست

《کاروان زنده یاد علی دلفانی》/ مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان / ترکیه؛

صعود ۳ کشتی گیر ناشنوای کشورمان به فینال و سه کشتی گیر به رده‌بندی

 سه کشتی گیر ناشنوای کشورمان به دیدار نهایی رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان ناشنوایان در ترکیه راه یافتند.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی بزرگسالان ناشنوایان از صبح امروز – یکشنبه 13 تیرماه با برگزاری مسابقات اوزان 55 ، 60 ، 63 ، 67 ، 72 ، 77 ، 82 ، 87 ، 97 و 130 کیلوگرم در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است.
 
🔵 در پایان رقابت های مقدماتی روز نخست ، صادق ابوالوفائی ، مهدی بخشی و اصغر کریمی در اوزان 55 ، 63 و 72 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و مهدی صدری ، علی کریمی و شیرزاد مهکی در اوزان 60 ، 67 و 82 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.
 
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
 
◀️ صادق ابوالوفایی در وزن 55 کیلوگرم با نتیجه 3 بر یک به روسیه باخت ، در دور دوم موفق شد با نتیجه 6 بر یک مقابل حریف اوکراینی به برتری برسد، در مسابقه خود برابر کشتی گیر میزبان با نتیجه 9 بر 0 به پیروزی رسید و فینالیست شد.
 
◀️ مهدی صدری در وزن 60 کیلوگرم با نتیجه 4 بر 2 بازی را به نماینده روسیه واگذار کرد ،  در دومین بازی خود با نتیجه 13 بر 3 مقابل بلغارستان پیروز شد و در دور سوم با نتیجه 8 بر 0 مقابل فرنگی کار ترکیه بازی را واگذار کرد و باید برای مقام سومی مبارزه کند.
 
◀️ مهدی بخشی دیگر نماینده کشورمان در وزن 63 کیلوگرم با نتیجه 8 بر صفر شکست خورد، در دومین دیدار خود حریف قزاقستانی را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد ، در دور سوم 3 بر 2 مقابل حریف قدرتمند روسی خود پیروز و فینالیست شد.
 
◀️ علی کریمی در وزن 67 کیلوگرم با نتیجه 10 بر 2 قرقیزستان را شکست داد و در دومین بازی خود با نتیجه 9 بر 6 مقابل حریف ترکیه ای بازی را واگذار کرد ، در دیدار سوم خود با نتیجه 8 بر 0 شکست خورد و باید برای مقام سومی تلاش کند.
 
◀️ اصغر کریمی فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم کشورمان مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد ، در دور دوم با نتیجه 8 بر 0 مقابل فرنگی کار یونان به برتری رسید و فینالیست شد.
 
 ◀️ رضا اسماعیلی در وزن 77 کیلوگرم با نتیجه 14 بر 3 مقابل کشتی گیر قزاقستان بازی را واگذار کرد ، در دومین بازی خود مقابل حریفی از بلاروس با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد.
 
◀️ شیرزاد مهکی در وزن 82 کیلوگرم با نتیجه 9 بر یک مسابقه را به حریف روس خود واگذار کرد ، در دومین دیدار با نتیجه 11 بر 5 مقابل حریف قزاقستانی به برتری رسید ، در دور سوم مقابل حریف اوکراینی با نتیجه 10 بر 2 بازی را واگذار کرد و به رده بندی رسید.
 
◀️ ابوذر ربیع زاده در وزن 87 کیلوگرم با نتیجه 5 بر یک مقابل حریف اوکراینی خود پیروز شد و در دومین بازی خود با ضربه فنی مقابل حریف بلاروس شکست خورد.
 
◀️ اکبر صابری در وزن 97 کیلوگرم مقابل نماینده قزاقستان با نتیجه سه بر سه شکست خورد ، در دور دوم با نتیجه 9 بر 6 مقابل فرنگی کار ترکیه به برتری رسید و در مسابقه سوم با ضربه فنی مقابل کشتی گیر اوکراین بازی را واگذار کرد و در دیدار بعد خود 9 بر 0 مقابل کشتی گیر روس شکست خورد .
 
◀️ محمدرضا صدری در وزن 130 کیلوگرم دور اول استراحت خورد و در دور دوم مقابل کشتی گیر ترکیه 9 بر 0 مغلوب شد ، در دور سوم با نتیجه 11 بر 3 مقابل کشتی گیر قرقیزستان شکست خورد.
 
🔻مسابقات فینال و رده بندی فردا برگزار میگردد.


٢٠:٣٩ - يکشنبه ١٣ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٦٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: