چاپ        ارسال به دوست

همزمان با روز جهانی ناشنوایان؛

رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

همزمان با روز جهانی ناشنوایان و با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان ، مسئولین فدراسیون و بهزیستی رزمايش کمک مومنانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ همزمان با روز جهانی ناشنوایان صبح امروز - چهارشنبه ۹ مهرماه رزمایش کمک‌ مومنانه فدراسیون ناشنوایان با حضور  دکتر علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای،  دکتر احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان،  دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون، دکتر سروری معاون امنیتی فرمانداری،  دکتر میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران،  دکتر آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و مسئولین فدراسیون و بهزیستی در سالن چند منظوره فدراسیون برگزار شد.
 
در این مراسم دکتر علی‌نژاد اظهار داشت: توجه به مسئله مسئولیت اجتماعی در فدراسیون های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و خوشبختانه تمامی فدراسیون های ورزشی در رزمایش کمک مومنانه حضوری فعال داشته اند.
 
 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره ضمن تقدیر از مسئولین فدراسیون ناشنوایان در برگزاری این امر خداپسندانه 
، بیان داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت‌های مومنانه زیادی را جهت یاری  رساندن به هموطنان مستضعف کشورمان در مقاطع مختلف داشتند و در ادامه این روند اکثر فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی به این پویش پیوستند.
 
 در ادامه این مراسم دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون و دکتر آرام مدیرکل بهزیستی شهر تهران سخنانی را ایراد و از حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان در این مراسم تقدیر کردند.
 
 در پایان ۳۰۰ بسته معیشتی فدراسیون ناشنوایان با همکاری بهزیستی شهر تهران برای توزیع ، به خانواده های نیازمند ارسال گردید.
 


١٣:٣٠ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٩١١    /    تعداد نمایش : ٢٩٩٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: