چاپ        ارسال به دوست

نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان / هنگ کنگ

مصاحبه با سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان

علیرضا رعدی:هدف گذاری ما قهرمانی در مسابقات آسیایی است.

علی رعدی سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت:در حال حاضر پنجمین اردوی آماده سازی ما در تهران در حال برگزاری می باشد و ما توانستیم در اردوهای گذشته از بین شصت نفر منتخب کشور یک تیم بیست نفره را انتخاب کنیم و روز به روز نیز با تلاش کادر فنی آمادگی تیم کامل تر می شود.

علی رعدی همچنین اضافه کرد: در این اردو دو دیدار تدارکاتی پیش بینی کردیم و امروز در اولین دیدار برابر تیم پاس از لیگ یک کشور به تساوی 3-3 رسیدیم و روز شنبه برابر تیم لیگ برتری مقاومت البرز خواهیم رفت. اردوهای بعدی ما به ترتیب در اصفهان و بابلسر برگزار خواهد شد و به احتمال قوی یک اردو نیز در منطقه آزاد کیش برگزار خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان با اشاره به پیشرفت فوتسال در آسیا نسبت به گذشته ، گفت : هدف گذاری ما قهرمانی در آسیا است و این قول را میدهیم که با آمادگی کامل و با تمام توان در این رقابت ها حضور پیدا خواهیم کرد.

علی رعدی در پایان افزود :جا دارد از ریاست محترم و مجموعه زحمتکش فدراسیون ورزشهای ناشنوایان بابت همکاری های لازم جهت برگزاری منظم اردوها تشکر می کنم.


١٩:٤٩ - پنج شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: