چاپ        ارسال به دوست

نفرات برتر مسابقه انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوایان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو ناشنوایان به منظور حضور در نهمین دوره بازیهای آسیایی 2019 هنگ کنگ  معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو بانوان ناشنوایان در دو بخش کیوروگی و پومسه به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 ناشنوایان در هنگ کنگ صبح امروز - دو شنبه( 13خرداد ماه) در فدراسیون برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات برتر به شرح زیر اعلام شد :

وزن اول : مرضیه خوش احوال و فاطمه درشتی (تهران)

وزن دوم : فاطمه زهرا زکیلانی (مازندران) و پرستور باقری (سمنان)

وزن سوم : نسیبه شهبازی (کردستان)

وزن چهارم : مونا شیری (تهران)

پومسه  : فاطمه زارع و مریم خدابنده (فارس) و تکتم مومنی پور و زهرا ابراهیمی(خراسان رضوی)

نایب رئیس بانوان فدراسیون با اعلام نفرات برتر ، اظهار داشت : در اولین اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوایان 16 ورزشکار از 10 الی 13 خردادماه زیر نطر کادر فنی مورد ارزیابی قرار گرفتند ، صبح امروز با حضور داوران فدراسیون تکواندو مسابقات درون اردویی برگزار و 6 نفر در بخش کیوروگی و 4 نفر در بخش پومسه انتخاب شدند و در نهایت 4 نفر در کیوروگی و 3 نفر در پومسه به بازیهای آسیایی اعزام خواهند شد.

زهرا داودی در ادامه گفت : بانوان تکواندو کار ناشنوای کشورمان در بازیهای آسیایی 2015 چین تایپه در دو وزن شرکت کردند و صاحب 1 مدال طلا و 1 مدال برنز شدند و این دوره در کیوروگی در 4 وزن شرکت خواهیم کرد و در پومسه نیز در دو بخش انفرادی و تیمی رقابت خواهیم داشت.

 نهمین دوره بازیهای آسیایی 2019 ناشنوایان از 10 الی 21 آبان ماه در هنگ کنگ برگزار می گردد.


١٨:٢٥ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: