چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ناشنوایان / ولادیمیر روسیه

نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان ایران / کسب 1طلا ، 2نقره و 5 برنز

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان ایران با کسب 1مدال طلا ، 2نقره و 5 برنز و 160 امتیاز نایب قهرمان مسابقات قهرمانی جهان کشتی در ولادیمیر روسیه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان کشورمان در سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان در ولادیمیر روسیه با کسب 1مدال طلا ، 2نقره و 5 برنز و 160 امتیاز نایب قهرمان شد ، تیم روسیه با 230 امتیاز قهرمان شد و تیم ترکیه با 136 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا علی‌نژاد ، در دور نخست با نتیجه 14-3 برابر کشتی گیر روسیه مغلوب شد ، در دور دوم به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد ، علی نژاد 12-2 کشتی گیر ترک را مغلوب کرد و در فینال 12-1 مقابل حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در ۶۱ کیلوگرم خشایار قیصری فیروز ، در دور اول برابر حریف میزبان با ضربه فنی مغلوب شد و در پیکار با حریف قزاقستانی 7-9 شکست خورد و پنجم شد.

در ۶۵ کیلوگرم ناصر کریمی ، در دور نخست برابر کشتی گیر میزبان با نتیجه 10-0 مغلوب شد  ، وی در دور بعد حریف ترکیه خود را ضربه فنی کرد. کریمی 12-0 مغلوب کشتی گیر قزاقستان شد و به مدال برنز رسید.

در ۷۰ کیلوگرم عرفان توتونچی ، در دور اول با نتیجه 10-0 مغلوب کشتی گیر هند شد و 13-3 از حریف قزاق شکست خورد.توتونچی در برابر کشتی گیر ترکیه به دلیل مصدومیت قادر به ادامه مسابقه نشد و پنجم شد.

در ۷۴ کیلوگرم حمیدرضا کنعانی ، در دور نخست و در در پیکار با کشتی گیر روس با نتیجه 5-2 به برتری رسید و در مصاف با حریف قزاقی خود 2-2 شکست خورد. کنعانی به دلیل عدم حضور حریف بلغار به دور بعد صعود کرد و توانست 9-0 کشتی گیر ترک را شکست دهد و به مدال برنز دست یافت.

در ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا خواجه ، در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر قزاق به دور بعد صعود کرد و در برابر کشتی گیر ترک  14-3 مغلوب شد.خواجه برابر حریف میزبان ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

در ۸۴ کیلوگرم سیدعلی عباسپور ، در مصاف با حریف قزاق با ضربه فنی ، مغلوب شد و 11-1 برابر حریف میزبان شکست خورد .عباسپور کشتی گیر ترکیه را با نتیجه 18-7 شکست و داد و حریف بلاروس را ضربه فنی کرد و به مدال برنز رسید.

در ۹۲ کیلوگرم علی شکیبازاده ، در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر ترک به دور بعد صعود کرد و برابر حریف هندی با ضربه فنی به برتری رسید.شکیبازاده در پیکار با کشتی گیر میزبان 11-0 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در ۹۷ کیلوگرم مهدی ملکوتی اصل ، در مصاف با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و در برابر کشتی گیر میزبان 10-0 مغلوب شد .ملکوتی با نتیجه 10-0 حریف قزاق را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در ۱۲۰ کیلوگرم سعید فروتن‌نژاد کشتی گیر میزبان را با ضربه فنی شکست داد و به مدال طلا دست یافت.


١٧:٥٠ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٢١    /    تعداد نمایش : ٢٥٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: