چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ناشنوایان / ولادیمیر روسیه

6 مدال طلا در انتظار کشتی گیران ناشنوای ایران

6 کشتی گیر کشورمان به فینال رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جهان ناشنوایان در ولادیمیر روسیه راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان از ظهر امروز به مصاف رقبای خود در رقابتهای قهرمانی جهان کشتی در ولادیمیر روسیه رفت و در پایان 6 کشتی گیر ایران فینالیست شدند و 3 کشتی گیر به رده بندی راه یافتند.
 
نتایج نمایندگان کشورمان در مرحله مقدماتی این مسابقات به شرح زیر است:  
در وزن ۵۷ کیلوگرم ، محمد سیاهوشی با نتیجه 13-2 برابر حریف قزاق به پیروزی رسید ، در دور بعد با ضربه فنی مقابل کشتی گیر ارمنستانی شکست خورد و با برتری 2-0 برابر حریف بلغارستانی در نیمه نهایی به فینال راه یافت.
 
در ۶۱ کیلوگرم کیوان رستم آبادی ، در دور اول کشتی گیر روس را با نتیجه 5-1 شکست داد و در نیمه نهایی با برتری 12-5 برابر حریف مغولستانی، به فینال راه یافت.
 
در ۶۵ کیلوگرم امیر صمدی پیرغیبی ، در مسابقه اول با نتیجه 10-0 برابر حریف آذربایجان به برتری رسید و با ضربه فنی برابر کشتی گیر مغولستانی شکست خورد و حذف شد.
 
در ۷۰ کیلوگرم حسین نوری داشلجه ، در پیکار اول خود  4-0 حریف هندی را شکست داد و کشتی گیر میزبان را  8-2 مغلوب خود کرد و به فینال رسید.
 
در ۷۴ کیلوگرم حسین دریکوند ، در دور اول با نتیجه 7-0 برابر حریف روسیه ای مغلوب شد ، در مسابقه دوم با نتیجه 8-4 مقابل کشتی گیر ترک پیروز شد و پس از برتری 10-0 برابر حریف قزاق به فینال راه یافت.
 
در ۷۹ کیلوگرم سعید یونسی ، 10-0 مغلوب کشتی گیر ترکیه شد و به رده بندی رفت.
 
در ۸۶ کیلوگرم محسن منوچهر تلوری ، در مسابقه اول 14 بر 2 برابر حریف ترک مغلوب شد ، در دیدار دوم خود کشتی گیر قزاق را ضربه فنی کرد و با برتری 18-8 برابر حریف میزبان به فینال رسید.
 
در ۹۲ کیلوگرم محمد رسول قمرپور ، در پیکار با کشتی گیر میزبان 9-1  پیروز شد ، در دور بعد کشتی گیر قزاق را ضربه فنی کرد و در نیمه نهایی حریف بلغاری خود را 10-0 شکست داد و فینال راه یافت.
 
در ۹۷ کیلوگرم اکبر صابری در دور اول به دلیل عدم حضور کشتی گیر هند به دور بعد صعود کرد ، در دیدار با حریف قزاقستانی 10-0 پیروز شد و در نیمه نهایی با ضربه فنی مغلوب کشتی گیر ترک شد و به دیدار رده بندی رفت.
 
در ۱۲۰ کیلوگرم محمد محبوبی جوقان 10-0 مقابل کشتی گیر روس مغلوب شد ، در مصاف برابر حریف صاحب نام ترک با ضربه فنی مغلوب شد و پس از باخت 5-2 مقابل کشتی گیر یونان از گردونه رقابتها حذف شد.
 
در ادامه این مسابقات فردا (یکشنبه 27 خردادماه) از ساعت 14 (به وقت ایران) کشتی گیران کشورمان برای کسب 6 مدال طلا و 2 برنز به مصاف حریفان خواهند رفت.


١٧:٢٩ - شنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٣١٨    /    تعداد نمایش : ٢١٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: