چاپ        ارسال به دوست

رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان طی پیامی "روز خبرنگار" را تبریک گفت

دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان طی پیامی، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون با صدور پیامی هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است :  
 
بسمه تعالی
“ن والقلم و ما یسطرون”
 
هفدهم مرداد مصادف با عروج شهید محمود صارمی است که فعالیت رسانه‌ای‌اش در بیان حق و حقیقت درقالب شهادت ریخته شد تا نامش ماندگار و حرفه خبرنگاری، ارزشی معنوی یافت.
 
در سالی که گذشت، ورزشکاران و قهرمانان ناشنوا به لطف خدا، با توانمندی، همت و همراهی مربیان ارزنده، بارها پرچم مقدس ایران عزیز را در میادین بین المللی به اهتزاز در آوردند و انعکاس این افتخارآفرینی ها فقط با تعامل و توجه خبرنگاران، عکاسان و همراهی رسانه های جمعی میسر گردید.
 
برخود لازم می‌دانم از تمامی فعالان حوزه رسانه که با هدف روایت حقیقت، رسالت آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده و خاضعانعه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کردند صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. 
 
بی‌گمان افزایش شناخت عمومی جامعه از خانواده بزرگ ورزش ناشنوایان، اقدامات این فدراسیون را در پیشبرد اهداف ذاتی خود میسر می نماید.
 
فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، ضمن ارج نهادن به تلاش‌های این عزیزان و گرامیداشت مقام شامخ شهیدان عرصه خبر، مراتب تقدیر و سپاس خود را از اصحاب رسانه، به ویژه خبرنگاران محترم ورزشی ابراز می نماید.
 
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال، تلاشگران عرصه خبر همواره در انجام رسالت اطلاع رسانی و روایت قهرمانی ورزشکاران ناشنوایان موفق و موید باشند.


٠٨:٠٠ - يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢١٢١    /    تعداد نمایش : ١٠١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: