چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه2023 ناشنوایان/ قرقیزستان؛

ارزیابی دبیر فدراسیون از عملکرد ایران در نیمه نخست رقابت‌ها

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان و سرپرست کاروان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به ارزیابی عملکرد دو تیم تکواندو و جودو پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، مهدی نصیبی با اشاره به عملکرد تیم‌های ملی تکواندو و جودو در مسابقات ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه اظهار داشت: تا اینجا، کار دو رشته ما به پایان رسیده و در واقع نیمه نخست مسابقات را پشت سر گذاشته‌ایم. تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان در مجموع 12 مدال برای ایران به ارمغان آورد و روی سکوی قهرمانی ایستاد که بر این اساس می‌توان گفت عملکرد کاملا موفقیت‌آمیز و قابل قبولی داشته است.

سرپرست کاروان اعزامی ایران افزود: در جودو نیز 5 مدال کسب کردیم و سوم شدیم و با توجه به زمان کوتاه اماده سازی نتیجه خوبی بود و امیدوارم در مسابقات آینده که سال 1402 برگزار خواهد شد، بتوانند با تمرین و فعالیت بیشتر از عنوان قهرمان‌شان در المپیک و مسابقات جهانی دفاع کنند.

نصیبی با اشاره به ادامه کار کاروان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، خاطرنشان کرد: در نیمه دوم مسابقات شاهد برگزاری رقابت‌های کشتی و فرنگی و آزاد خواهیم بود. تیم ما در کشتی فرنگی در 10 وزن روی تشک خواهد رفت و آزادکاران نیز به همین ترتیب در 10 وزن مقابل رقبای خود قرار خواهند گرفت.

دبیر فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: امیدوارم هر دو تیم کشتی ما بهترین عملکرد را داشته باشند و همچون گذشته از عناوین قهرمانی‌شان دررقابت‌های مختلف دفاع کنند با کسب مقام اول بر سکوی افتخار بایستند.

شایان ذکر است مسابقات قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه از امروز (چهارشنبه 17 اسفند) با برگزاری رقابت‌های 5 وزن نخست کشتی فرنگی ادامه خواهد داشت و پس از آن شاهد برگزاری مسابقات کشتی آزاد خواهیم بود.

 


٠٨:١١ - چهارشنبه ١٧ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٢٦٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: