چاپ        ارسال به دوست

با حضور سرپرست دبیری فدراسیون ؛

اولین جلسه دیدار با پرسنل فدراسیون ناشنوایان برگزار شد

اولین جلسه سرپرست دبیری فدراسیون ناشنوایان با مسئولین کمیته ها و پرسنل فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ این جلسه عصر امروز – یکشنبه 13 مرداد ماه با حضور حمید بنی تمیم (سرپرست دبیری فدراسیون) ، نایب رئیس بانوان، مشاور فنی، سرپرست خزانه داری، روسای کمیته ها و پرسنل فدراسیون برگزار شد.
 
در این جلسه حمید بنی تمیم به اشاره به وعده ای که از قبل داده بود گفت: همانطور که گفته بودم به صورت مستمر و منظم جلسه دیدار با پرسنل فدراسیون برگزار خواهد شد تا همکاران ما هر گونه مشکلی که دارند را بیان و همچنین از نقطه نظرات آنان در جهت رشد و پیشرفت فدراسیون و ورزش ناشنوایان کمک گرفته شود.
 
وی ادامه داد: باید با تلاش گروهی و خرد جمعی در راه موفقیت ورزش ناشنوایان گام برداریم، خلاقیت به خرج دهیم و با انگیزه و همت برای اعتلای ناشنوایان تلاش خود را دوچندان کنیم تا به اهدافی که متصور هستیم ، دست یابیم.
 
سرپرست دبیری فدراسیون در این نشست و پس از بیان نقطه نظرات پرسنل، گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا همکاران ما در فدراسیون ناشنوایان در بهترین شرایط کار کنند و این اقدامات در حد توان، بضاعت و البته موارد قانونی است اما از همکاران خود نیز انتظار دارم با تلاش و جدیت، امور محوله را پیگیری و به انجام برسانند چرا که برای موفقیت و رسیدن به قله های مرتفع در ورزش، هیچ کوتاهی و سهل انگاری پذیرفتنی نیست.
 
در ادامه این جلسه حمید بنی تمیم پای صحبت پرسنل فدراسیون نشست و با مسایل کاری و مشکلات کارمندان آشنا و برای رفع آن دستوراتی را صادر کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


١٧:٠١ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٩٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: