چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه / بیشکک قرقیزستان ؛

آغاز اولین اردوی تیم ملی تکواندو ناشنوایان در تهران

اولین اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو ناشنوایان در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ، از امروز – 8 بهمن ماه در تهران آغاز می شود.
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، اولین اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو ناشنوایان در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بیشکک قرقیزستان ، از امروز – شنبه 8 بهمن ماه در تهران آغاز و تا 15 بهمن ماه در مجموعه رزمی فدراسیون ادامه خواهد داشت.
 
8ورزشکار خانم و 9 ورزشکار آقا دعوت شده از سوی کادرفنی می‌بایست مدارک مورد نیاز که شامل کارت بیمه ورزشی معتبر سال جاری و معرفی نامه کتبی از اداره کل ورزش و جوانان یا هیات ورزش ناشنوایان استان مربوطه را به همراه داشته باشند.
 
در بخش کیوروگی اعظم درستی و رضا ایمان زاده و در بخش پومسه نگار مددخانی ومهدی صمدیان تبار به سرپرستی غلامرضا عزیزی تیم های ملی تکواندو آقایان و بانوان را هدایت و همراهی می نمایند. 
 
اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رشته های کشتی آزاد و فرنگی ، جودو و تکواندو ، اسفندماه سال جاری در بیشکک قرقیزستان برگزار خواهد شد.


٠٨:١٢ - شنبه ٨ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٥٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: