چاپ        ارسال به دوست

احمدی: فدراسیون ناشنوایان عملکرد قابل قبولی داشته است

دکتر احمدی در مجمع عمومی ساليانه فدراسيون  ناشنوایان گفت : امیدواریم با تلاش مسئولین فدراسیون و هیأت های استانی شاهد رشد و توسعه ورزش های ناشنوایان باشیم.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر عبدالحمید احمدی معاون دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مجع سالیانه فدراسیون ضمن تقدیر از تلاش‌های مسوولان فدراسیون و هیات‌های استانی ، اظهار داشت : عمده انتظار و تلاش در هر رشته ورزشی به استان‌ها برمی‌گردد و هیأت های استانی در توسعه و شکوفایی ورزش های ناشنوایان نقش بسزایی دارند.
 
معاون وزارت ورزش ادامه داد: موفقیت‌های اخیر ورزشکاران ناشنوایان در رشته های فوتبال و کشتی را تبریک می‌گویم و این نشان دهنده ظرفیت‌های بسار بالای ورزشکاران ناشنوا می باشد که در صورت استعدادیابی و توجه بیشتر میتوانند در المپیک ناشنوایان نیز بسیار موفق و باعث اهتزاز پرچم کشورمان باشند.
 
دکتر احمدی در ادامه بررسی موارد مطرح شده در مجمع ، گفت: جلسه هیأت رئیسه فدراسیون می بایست به صورت منظم برگزار شود و همچنین هیأت های استانی ضمن برگزاری مجامع سالیانه خود ، گزارش درآمدهای ملی را به فدراسیون ارائه نمایند.
 
وی ادامه داد: باید از زحمات افرادی که از ابتدای فعالیت رشته های ورزشی ناشنوایان خدمت کرده‌اند، تشکر کنیم و برای قهرمانی پایدار نیاز به افزایش و تقویت بخش همگانی داریم.


١٦:٤٦ - شنبه ٢٦ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢١١٠    /    تعداد نمایش : ١٦٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: