چاپ        ارسال به دوست

ریاست مجدد دکتر مهران تیشه گران بر فدراسیون ناشنوایان

مجمع انتخاباتی فدراسیون ناشنوایان برگزار و دکتر مهران تیشه گران با کسب ۳۶ آرا، بار دیگر بر کرسی ریاست این فدراسیون نشست.

 

 
مجمع انتخاباتی فدراسیون ناشنوایان عصر امروز سه شنبه به ریاست دکتر سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور دکتر مهین فرهادی زاد نماینده کمیته ملی المپیک، دکتر آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، مهدی نصیبی دبیر مجمع و ۵۲ نفر اعضای مجمع تشکیل شد.

همچنین دکتر مهران تیشه گران، دکتر محمد پرگر و دکتر کرم الله علیمرادی سه نامزدی هستند که به عنوان کاندیدای حاضر تایید صلاحیت شده و حضور داشتند که دکتر محمد پرگر قبل از برگزاری مجمع به نفع دکتر تیشه گران انصراف داد.

پس از اخذ آرای ۵۲ نفر اعضای مجمع، دکتر مهران تیشه گران با کسب ۳۶ رای برای دومین بار به ریاست فدراسیون ناشنوایان انتخاب شد و دکتر علیمرادی ۱۶ رای را به دست آورد.

دکتر تیشه گران پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون ناشنوایان، در معرفی اعضای هیات رییسه، دکتر مسعود فراهانی را به عنوان نایب رییس اول و زهرا داوودی را به عنوان نایب رییس دوم، امید سعیدی و لیلا زند وکیلی را به عنوان کارشناس خبره و فیروز کوهگرد را به عنوان خزانه دار معرفی کرد.


٢٠:٥٩ - سه شنبه ٢٣ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٢٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٦٣٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: