چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در اهواز پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز - پنجشنبه 26 دی ماه به میزبانی هیأت ورزش های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز آغاز شد و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند.
⏪رده سنی جوانان
وزن 55 کیلوگرم :
1. علی وطن پرست (خوزستان)
2. جواد میرزایی (خراسان رضوی)
3. علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)
وزن 60 کیلوگرم :
1. محمد حسین نریمانی (اصفهان)
2. مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
3. پیمان فیض الوار (لرستان)
وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
3. مجتبی قالبی حاجیوند (لرستان)
وزن 82 کیلوگرم :
1. حسین کاظمی (اصفهان)
2. محمد حسین رادپور (البرز)
3. آرش عبدولی (لرستان)
وزن 130 کیلوگرم :
1. سید امید رضا نعمت پور (لرستان)
2. محسن جمالی (اصفهان)
3. علیرضا نامدار (البرز)
⏪رده سنی بزرگسلان
وزن 55 کیلوگرم :
1. سید صادق ابوالوفایی (لرستان)
2. افشین رئیسی (البرز)
3. محمد بابایی (خراسان رضوی)
وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
2. رضا کاه کویی (لرستان)
3. علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)
وزن 63 کیلوگرم :
1. مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
2. یونس حسینوند (تهران)
3. مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)
وزن 67 کیلوگرم :
1. علی کریمی (آذربایجان شرقی)
2. مجتبی اولادقباد (لرستان)
3. علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی)
وزن 72 کیلوگرم :
1. رضا اسماعیلی (تهران)
2. علی کریمی نیا (لرستان)
3. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)
وزن 77 کیلوگرم :
1. محمد حسن حاجئی (تهران)
2. مصطفی علیپور (خراسان رضوی)
3. مسلم دهقانی (یزد ) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)
وزن 82 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. سید شهاب نادری (البرز)
3. مصطفی نوایی (تهران)
وزن 87 کیلوگرم :
1.حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
2. جعفر سیری (تهران)
3. علی جعفری (مازندران) و محمد امین شهبازی (لرستان)
وزن 97 کیلوگرم :
1. اکبر صابری (مرکزی)
2. بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
3. محمد صدری (اردبیل) و محمود یسلیانی (اصفهان)
وزن 130 کیلوگرم :
1. هاشم بیابانی (گیلان)
2. محمد موسوی (فارس)
3. محمود خسروبیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)
در مراسمی با حضور غلامرضا صدیق راد (رئیس هیأت ناشنوایان استان خوزستان) ، سیروس پور (سرپرست مسابقات)، کاظمی فرد (مسئول کمیته فنی فدراسیون) و مرعشیان (رئیس هیأت کشتی استان خوزستان) مدال نفرات برتر اهدا گردید.
در جریان برگزاری این مسابقات با اهدای هدیه و لوح تقدیر توسط شریعتی استاندار خوزستان و بنی تمیم دبیر فدراسیون از میثم قبشه دزفولی دارنده ۴ مدال طلای المپیک و مسابقات جهانی و پیشکسوت کشتی خوزستان تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید فردا - جمعه 27 دی ماه در خانه کشتی اهواز برگزار می گردد.