چاپ        ارسال به دوست

اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه شطرنج ناشنوایان/ اردن؛

کسب ۲ طلا و یک نقره شطرنجبازان ناشنوای کشورمان در بلیتز (برق آسا)

ورزشکاران ناشنوای ایرانی در بخش برق آسا دو مدال طلا و یک نقره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در امان اردن را کسب کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، در این دوره از مسابقات و در بخش بانوان نیر گلی زاده با اقتدار عنوان قهرمانی را در رقابت با ۱۳ ورزشکار به دست اورد‌.

گلی زاده در هشت دور مسابقات برگزار شده توانست ورزشکاران اردن ، عربستان، یمن و امارات را شکست دهد و برابر حریفی از اردن بازی را واگذار کرد.

در بخش آقایان نیز که با حضور ۱۲ ورزشکار برگزار گردید آرمین رحمت پور موفق به کسب مدال طلا و پوریا جمالی عنوان دومی و مدال نقره را از آن خود کرد و بدین ترتیب هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان مسابقات بلیتز، ورزشکاران ایرانی بالاترین مدال ها را از آن خود کردند .

آرمین رحمت پور یک دور با قرعه استراحت روبرو شد و در هشت دور دیگر برابر ورزشکاران امارات ، یمن ، اردن و پوریا جمالی به پیروزی رسید. پوریا جمالی نیز ورزشکاران اردن ، یمن و امارات را شکست داد ، یک دور استراحت داشت و برابر آرمین رحمت پور نتیجه زا واگذار کرد. سرمربیگری تیم ملی شطرنج ناشنوایان کشورمان بر عهده سپیده شادین و سرپرستی نیز برعهده حامد دارابی میباشد‌.

👈🏻 مسابقات بخش سریع تا روز دوشنبه ۸ اسفندماه ادامه دارد.


١٠:٣٧ - يکشنبه ٧ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٢٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: