چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی جوانان بانوان ناشنوایان

در اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی جوانان بانوان ناشنوایان تیم اصفهان اول شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان: اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی جوانان بانوان ناشنوایان، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، صبح امروز  6 اسفند ماه به میزبانی قزوین برگزار شد که در پایان نفرات برتر هر ماده بشرح زیر بدست آمد :

در 100 متر :         مهشید صادقی   با رکورد  14/90  از استان کرمانشاه مقام اول

                       گشین طاهری راد    با رکورد  16/19 از استان کردستان  مقام دوم

                        آیدا زارعی   با رکورد  17/50  از استان یزد  مقام سوم

در 200 متر :         مهشید صادقی   با رکورد  31/50  از استان کرمانشاه  مقام اول

                        فاطمه کریمی با رکورد  31/94  از استان اصفهان  مقام دوم

                        پریناز فیضی  با رکورد  34/41  از استان کردستان  مقام سوم

در 400 متر :         فاطمه کریمی با رکورد  6/18/88  از استان اصفهان  مقام اول

                         پریناز فیضی  با رکورد  1/27/21  از استان کردستان  مقام دوم

                        نگار توکلی  با رکورد  1/31/90  از استان اردبیل مقام سوم

در 800 متر:          ندا نریمانی  با رکورد  3/20/50  از استان اصفهان مقام اول

                        مریم محمد بیگی  با رکورد  3/24/69  از استان قزوین مقام دوم

                        زینب خواجوی  با رکورد  3/30/72  از استان اصفهان مقام سوم

در 1500 متر :        مریم محمد بیگی  با رکورد  7/02/09  از استان اقزوین مقام اول

                        ندا نریمانی  با رکورد  7/05/90  از استان اصفهان مقام دوم

                          زینب خواجوی  با رکورد  7/19/34  از استان اصفهان مقام سوم

در پرتاب وزنه :       مریم زارع  با رکورد  7/79  از استان یزد مقام اول

                         الهه گل محمدی  با رکورد  6/50 از استان چهار محال و بختیاری مقام دوم

                         عاطفه کریمیان  با رکورد  6/23   از استان اردبیل مقام سوم

در پرتاب نیزه :        عاطفه کریمیان  با رکورد 18/16  از استان اردبیل مقام اول

                           فاطمه صادقی  با رکورد  14/17  از استان اردبیل مقام دوم

                          شکیبا ملک پور  با رکورد  13/43  از استان اصفهان مقام سوم

در پرتاب دیسک :    مریم زارع  با رکورد  23/22  از استان یزد  مقام اول

                          الهه گل محمدی  با رکورد  23/13  از استان چهار محال و بختیاری مقام دوم

                          مریم مقدسی نیا  با رکورد  20/88 از استان یزد مقام سوم

در پرش طول :       آیدا زارعی  با رکورد  31/26 از استان یزد مقام اول

                         نگار توکلی  با رکورد  3/23 از استان اصفهان مقام دوم

                          مائده نجفی  با رکورد  2/56 از استان چهار محال و بختیاری مقام سوم

و در نتایج تیمی :  تیم اصفهان با 46 انتیاز مقام اول

                        تیم یزد با 31 امتیاز مقام دوم

                        و تیم اردبیل با 29 امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند .

 

 

 



١١:٤٠ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: