چاپ        ارسال به دوست

مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه / بیشکک قرقیزستان ؛

استارت دومین اردوی تکواندوکاران ناشنوا در تهران

دومین اردوی آماده سازی تکواندوکاران بانوان و آقایان ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ، از امروز - 17 بهمن در تهران آغاز شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، 7 بانوی تکواندوکار ناشنوا از امروز - دوشنبه 17 بهمن ماه دومین اردوی آماده سازی خود برای حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بیشکک قرقیزستان ، را زیر نظر کادرفنی در مجموعه فرهنگی - ورزشی ناشنوایان آغاز و تا 27 بهمن ماه ادامه خواهند داد. 
همچنین 5 تکواندوکار آقایان ناشنوا نیز از فردا - سه شنبه 18 بهمن ماه تمرینات خود را در تهران آغاز و تا 28 بهمن ماه در اردو خواهند بود. 
ورزشکاران دعوت شده از سوی کادرفنی می‌بایست مدارک مورد نیاز که شامل کارت بیمه ورزشی معتبر سال جاری و معرفی نامه کتبی از اداره کل ورزش و جوانان یا هیات ورزش ناشنوایان استان مربوطه را به همراه داشته باشند.
در بخش کیوروگی اعظم درستی و رضا ایمان زاده و در بخش پومسه نگار مددخانی ومهدی صمدیان تبار به سرپرستی غلامرضا عزیزی تیم های ملی تکواندو آقایان و بانوان را هدایت و همراهی می نمایند. 
اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در رشته های کشتی آزاد و فرنگی ، جودو و تکواندو ، اسفندماه سال جاری در بیشکک قرقیزستان برگزار خواهد شد.


١٥:٥٠ - دوشنبه ١٧ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٢٥٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٨٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: