چاپ        ارسال به دوست

کار در هیات های ورزشی نیازمند عشق و علاقه است

سرپرست فدراسیون ناشنوایان گفت: هیات های ورزشی سودی برای رئیس هیات ها ندارد و کار در آن نیازمند عشق و علاقه است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، حسن سلگی ظهر امروز(پنجشنبه) 6 دی ماه در مجمع انتخابات هیات ناشنوایان استان کردستان که در سالن جلسات اداره کل بهزیستی استان برگزار شد، گفت: هیات ها امکانات کافی در اختیار ندارند و اگر کمک و حمایت ادارات کل نباشد نمی توانند سر پا باشند.

سرپرست فدراسیون ناشنوایان عنوان کرد: بر اساس مصوبه هیات دولت چهار فدراسیون جانبازان،نابینایان، ناشنوایان و پیوند اعضا باید مورد حمایت ویژه سازمان ها قرار بگیرند و در صورت ابلاغ این مصوبه مشکلات این هیات ها رفع خواهد شد.

او با بیان اینکه ریاست هیات های ورزشی سودی برای افراد ندارد، گفت: این مشکل علی الخصوص در هیات ناشنوایان وجود دارد و ریاست در این هیات ها نیازمند عشق و علاقه است.

سلگی با بیان اینکه فدراسیون حمایت خود را بر اساس فعالیت هیات ها اختصاص می دهد، افزود: هیات هایی که پویایی و فعالیت بیشتری در میان دیگر استان های کشور داشته باشند مورد حمایت ویژه فدراسیون قرار می گیرند.

سرپرست فدراسیون ناشنوایان اظهار داشت: کسب مدال و افتخار آفرینی همه علی الخصوص مردم را خوش حال می کند و باید تلاش بسیاری در حوزه قهرمانی در هیات ناشنوایان انجام بگیرد.

او یادآور شد، کردستان رتبه خوبی در میان هیات های ناشنوایان کل کشور ندارد و باید حمایت های زیادی از این هیات صورت بگیرد تا رتبه خود را در کشور ارتقاء دهند.

گفتنی است، در پایان تیمور جعفری به عنوان رئیس هیات ناشنوایان استان کردستان از سوی مجمع انتخاب شد.٠٨:٣٩ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٤٣    /    تعداد نمایش : ١٨٨٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: