چاپ        ارسال به دوست

بوشهر بر سکوی قهرمانی ایستاد

تیم فوتبال پیشکسوتان ناشنوا استان بوشهر توانست با غلبه بر تمامی رقیبان خود، به مقام قهرمانی دست پیدا کند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های ناشنوایان استان بوشهر، روز جمعه مورخ 12 بهمن ماه در فینال مسابقات مینی فوتبال چمنی پیشکسوتان ناشنوا که به میزبانی استان بوشهر برگزار گردید، تیم بوشهر با پیروزی شش بر دو مقابل تیم اهواز به مقام اول نائل شود. این مسابقات که یازدهمین دوره از جام خلیج فارس منطقه جنوب کشور می باشد با شرکت شش تیم از استان های فارس، هرمزگان، خوزستان و بوشهر برگزار شد.

ورزشکاران در قالب تیم های آبادان، اهواز، بوشهر الف و ب، بندرعباس و شیراز به رقابت پرداختند که در نهایت آبادان با غلبه بر بندرعباس به مقام سومی این دور از مسابقات دست پیدا کرد و تیم اهواز با قبول شکست مقابل تیم بوشهر الف به عنوان دومی این مسابقات بسنده کرد.

مراسم اختتامیه با حضور؛ سید سبحان کریمی، سرپرست دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان ج.ا.ا، رحمن بزرگمهر، رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش های ناشنوایان ج.ا.ا و موسی کشتکار، معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برگزار شد.

در پایان این مسابقات منصور گرگی پور، رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان بوشهر، ضمن تشکر از حضور و همکاری مسئولین و همچنین زحمت و تلاش تمامی ورزشکاران و مربیان تیم ها، اظهار امیدواری نمود که در میزبانی های پیش رو با توسعه زیر ساخت های استان، میزبان بهتری نسبت به این دوره باشد.

وی در آخر از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، هیات ورزش های همگانی استان بوشهر و کمیته مسابقات پیشکسوتان ناشنوا منطقه جنوب کشور، جهت مساعدت ها و همکاری ها در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات، تشکر و قدردانی نمود.١٥:٠٣ - شنبه ١٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٦٣    /    تعداد نمایش : ١٢٢٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: