چاپ        ارسال به دوست

اردبیل قهرمان مسابقات دوومیدانی بانوان ناشنوایان شد

بانوان ناشنوای تیم میزبان ، قهرمان مسابقات قهرمانی کشور دوومیدانی ناشنوایان شدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، این مسابقات با شركت 54 بانوی دو و میدانی كار ناشنوای كشور در مجموعه ورزشی تختی اردبیل با حضور 15 استان برگزار شد. 

این دوره از مسابقات در 13 رشته ورزشی از جمله پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، پرش طول، صد متر مانع، پرتاب دیسك، پرتاب نیزه، دو پنج هزار متر، دوهای 100، 200 ، 400 ، 800 ،1500 ، 5000 و 10000 متر بر گزار گردید.

در بخش انفرادی این مسابقات و در ماده 100متر، منصوره یزدانی از یزد اول ، سمیرا یزدانی از یزد دوم و راضیه میرزایی از اصفهان سوم شدند.
در ماده 200متر، مریم عبدی فرد از اردبیل ، صفورا یزدانی از یزد و خدیجه خان بابائی از قزوین مقام های اول تا سوم را كسب كردند.
در ماده 400متر، مریم عبدی فرد از اردبیل ، زهرا رئیسی از یزد و سحر قربانی از مركزی بترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در ماده 800متر، زهرا رئیسی از یزد اول ، سحر قربانی از مركزی دوم و رقیه نوری از اردبیل سوم شدند.
در ماده 1500متر، مهشید غزنویان از قزوین اول ، لیلا نوری از اردبیل دوم و فاطمه جلالوندی از مركزی سوم شدند.
در ماده 5000متر، مهشید غزنویان ازقزوین اول شد و خدیجه مولایی از اردبیل و فاطمه جلال وندی از مركزی بترتیب موفق به كسب عناوین دوم و سوم شدند.
همچنین در ماده 10000متر، خدیجه مولایی از اردبیل، اعظم سهل آبادی از مركزی و سمیرا محمد پور از اردبیل به ترتیب عناوین اول تا سوم را كسب كردند.
در ماده 100متر با مانع، فاطمه شیر شكن از قزوین، پریسا وكیلی ازآذربایجان شرقی و افسانه صاحبی ازآذربایجان شرقی بتریتب اول تا سوم شدند. 
در رشته پرش طول، صغری ربیعی از تهران، سمیرا یزدانی از یزد و مرضیه كریمی از قم حائز مقام های اولی تا سوم شدند.
در پرش ارتفاع نیز فاطمه منتظری از یزد اول، لیلا نوری از اردبیل دوم و مرضیه كریمی از قم سوم شدند.
در پرتاب وزنه، مونا شیری از تهران اول، پرور منصوری از اردبیل دوم ، اعظم سهل آبادی از مركزی سوم شدند.
در پرتاب دیسك پرور منصوری از اردبیل اول ، مونا شیری از تهران دوم و اقدس ماهوش از اصفهان سوم شدند.
در پرتاب نیزه زهرا سلمانی اصفهان، سحر السادات حسینی نژاد از یزد و اقدس ماهوش از اصفهان به ترتیب موفق به كسب عناوین اول تا سوم شدند.

در پایان در مجموع تیمی استان اردبیل با 56امتیاز اول، یزد با 50امتیاز دوم، اصفهان با32 امتیاز سوم ، قزوین با 31امتیاز چهارم و استان مركزی با 21امتیاز پنجم شدند.
مسابقات قهرمانی كشور دو و میدانی ناشنوایان آقایان در روزهای 11 و 12 اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار خواهد شد.


٢٠:٢٦ - پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٣٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٢٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: