چاپ        ارسال به دوست

محمدرضا لوئی مقدم :

عشق به جودو، پشتکار ، همدلی و همکاری خوبی بین کادر فنی و اعضای تیم ملی وجود دارد

سرمربی تیم ملی جودو ناشنوایان : کشورهای صاحب نام در رشته جودو ، حضور قدرتمندی در بازی های آسیایی هنگ کنگ دارند.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، رئیس انجمن جودو ناشنوایان ایران گفت: موفقیت را به سه کلمه خلاصه کرده‌ایم: عشق به جودو، پشتکار و همدلی و همکاری خوبی که بین کادر فنی و اعضای تیم ملی وجود دارد، در تلاشیم  ضمن تکرار نتایج خوب گذشته بهترین نتایج را دربازیهای آسیایی هنگ کنگ  ناشنوایان کسب کنیم و با توجه به مسابقات المپیک سامسون 2017 ترکیه تحلیل کمیته فنی انجمن براین است کشور های صاحب نام نظیر کره , ژاپن و مغولستان حضور بسیار پر قدرت در این بازیها خواهند داشت..  این کار مارا سخت می کند و باید جودکاران و کادر فنی تلاش مضاعفی از خود داشته باشند. 
 
محمد رضا لویی مقدم ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما به عنوان متولی رشته جودو ناشنوایان، تلاش می کنیم با اضافه نمودن وزن 100 +  به امتیازها و مدال کاروان ایران در هنگ کنگ بیاافزاییم . تلاش تمامی اعضای انجمن  بر این است تمامی امکانات موجود را برای اعضای تیم  ملی مهیا کند تا علاوه بر برگزاری اردوها در حد استانداردهای خوب و بالا، به بدنه تیم ملی اصلی جودو هم کمک کنیم . 
کار با تیم ملی جودو ناشنوایان پر فراز و نشیب ، سخت .... اما  بسیار فرحبخش  میباشد ، کادر فنی با گرفتن خدمات مشاوره ای از مدیر فنی تیم محمد منصوری ، دکتر مصطفی نمکیان (مربی و متخصص تغذیه) با همدلی و ترکیب علم و عمل و صبر نتایج دلخواه آن را در بازیهای آسیایی 2019 ناشنوایان هنگ کنگ ببیند.
 
لویی مقدم در مورد برنامه های آماده سازی تیم ملی یادآور شد:  دور جدید اردوها در سال جدید از 24 خرداد ماه 1398 و به صورت  فشرده آغاز شده و به ارزیابی درون اردویی پرداخته می شود  .
 
رئیس انجمن جودو ناشنوایان ایران همچنین به  این نکته اشاره کرد که از طریق هیئت های استانی ارزیابی های اولیه از جودوکاران ناشنوا بعمل امده و فعالیت ایشان رصد می شود. آنالیز عملکرد آنها  توسط کادر فنی انجمن جودو  فدراسیون  صورت می گیرد تا انشاءالله بتوانیم دربازیها شاهد درخشش  جودوکاران همچون دوره قبلی این رقابت ها، موفق به کسب مدال شویم. 
 
لازم بذکر است تیم ملی جودو ناشنوایان با همین کادر فنی در مسابقات 2015 تایوان ، بعد از کشور کره به عنوان نایب قهرمانی رسید و در المپیک ناشنوایان سامسون 2017 بعد از کره و روسیه مقام سوم المپیک ناشنوایان جهان را به دست آورد.


٠٨:٢١ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٧٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: