چاپ        ارسال به دوست

《 کاروان صدای ايران با شعار "موفقیت در سکوت" 》

المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان/ برزیل؛ دكتر مرتضوی: کاروان پاکی را عازم المپیک ناشنوایان خواهیم کرد

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت : برای این که بتوانیم کاروان پاکی را به المپیک اعزام کنیم، از تمام ورزشکاران اعزامی تست دوپینگ به عمل آوردیم .

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دكتر سيد مهیار مرتضوی با اشاره به انجام تست دوپینگ از تمام ورزشکاران اعزامی به  المپیک برزیل، اظهار کرد: برای این که بتوانیم کاروان پاکی را عازم برزیل کنیم، سعی کردیم از تمام ورزشکاران اعزامی تست دوپینگ به عمل آوریم که این تست‌ها امروز به پایان رسید و برای ارزیابی به آزمایشگاه قطر ارسال خواهد شد که نتیجه آن تا آخرهفته از طریق نادو ایران مشخص می شود.
 
وی گفت: هر چند انجام تست دوپینگ از تمام ورزشکاران هزینه بالایی داشت، اما برای اعزام کاروان پاک به المپیک این کار ضرورت داشت.
رییس کمیته پزشکی فدراسیون ادامه داد: از نظر کرونا نیز ورزشکاران مرتب در حال پایش و گرفتن تست  پی سی آر از آنها و نظارت بر اجراى پروتكل هاى بهداشتى هستیم تا مشکلی برای اعزام آنها نداشته باشیم، البته قبل از اعزام نیز این تست دوباره تکرار خواهد شد. 
 
دکتر مرتضوی از اركان فدراسیون پزشکی و بخصوص رياست محترم آن به خاطر حمایت خوبی که برای انجام معاينات پزشكى و تكميل پرونده سلامت ورزشكاران و تامین داروها و مکمل‌ها  داشت، تقدیر و تشکر کرد.
 
 رئیس کمیته پزشکی فدراسیون در پایان گفت: هر چند تعداد پزشکان اعزامی به المپیک برزیل بسیار محدود است، اما تلاش خواهیم کرد با همین تعداد محدود نیز بهترین خدمات را در برزیل به ورزشکاران ارایه دهیم تا همان طور که کاروانی پاک و سلامت به برزیل اعزام می‌کنیم، کاروان سالمى را نیز بعد از پایان مسابقات به کشور بازگردانیم.
 

 

 


١٠:٠٥ - سه شنبه ٣٠ فروردين ١٤٠١    /    شماره : ٢٣٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: