چاپ        ارسال به دوست

لوگوی دهمین دوره بازی های آسیایی 2024 ناشنوایان رونمایی شد

مراسم رونمایی از لوگوی دهمین دوره بازی های آسیایی 2024 ناشنوایان در تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر فخاری رئیس ستاد بازیها در مراسم رونمایی از لوگوی بازیهای آسیایی ناشنوایان گفت: برگزاری این دوره از مسابقات به میزبانی کشورمان را نشان از توانمندی و پیشرفت ایران دانست و گفت: با تمام قدرت و استفاده از تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان تلاش خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم با امکانات و جاذبه های گردشگری شهر تهران ، به بهتری شکل پذیرای ورزشکاران کشورهای آسیایی باشیم

دکتر محمد پولادگر اظهار داشت: دور هم جمع شدیم که نوید یک میزبانی بزرگ را به همه اعلام کنیم. رویداد بزرگی که در سال های اخیر برگزار خواهد شد. بدون شک فرصتی است این رویداد که توانمندی و اقتدار کشورمان را به همه شرکت کنندگان نشان دهیم و به نمایش بگذاریم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: میزبانی بازی‌های آسیایی ناشنوایان بدون شک فرصتی است که توانمندی و اقتدار کشورمان را به همه شرکت کنندگان نشان دهیم و به نمایش بگذاریم ، این رویداد نماد وفاق و دوستی ها است. ویژگی بزرگی دیپلماسی ورزشی وفاق و دوستی کشورها با یکدیگر است. امیدوارم بتوانیم میزبانی با شکوهی را برگزار کنیم را که در تاریخ ورزش کشور بدرخشد.

دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه نیز گفت : اعضای هیات اجرایی کنفدراسیون پس از بازدید از امکانات میزبانی ایران ، رضایت کامل خود از برگزاری این دوره از مسابقات به میزبانی جمهوری اسلامی ایران را اعلام کردند.

در این مراسم دکتر پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر فخاری استاندار تهران و رئیس ستاد بازیها ، علی خسروی سرپرست فدراسیون، دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، دبیر و نواب رئیس فدراسیون ، سردار قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی، جوادی، مدیرکل ورزش و جوانان تهران و مسؤولان کنفدراسیون ناشنوایان آسیا ، روسای انجمنهای فوتبال و فوتسال ناشنوایان حضور داشتند.

👈دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان مهرماه سال آینده به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

 


٠٧:٠١ - چهارشنبه ٨ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ٢٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٦٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: