چاپ        ارسال به دوست

دکتر تیشه گران : حضور مردم در انتخابات یک ضرورت برای ساخت ایران است

رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان از ملت شریف ایران به خصوص جامعه ورزش ناشنوایان برای حضور گسترده در انتخابات 28 خرداد ماه دعوت کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر مهران تیشه گران رئیس فدراسیون طی پیامی از ملت شریف و شهیدپرور ایران به ویژه جامعه ورزش ناشنوانیان برای حضور در انتخابات 28 خردادماه و تعیین سرنوشت ایران اسلامی ، دعوت کرد.
 
متن پیام به شرح زیر است : 
در آستانه برگزاری انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراها هستیم. انتخاباتی که تضمین کننده جمهوریت، استقلال و عزت میهن اسلامی است.
 
مردم آزاده و سربلند ایران که از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون، با حضور مومنانه و آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در پیش چشم جهانیان به تماشا گذاشته و برای ایران افتخار و عظمت آفریده‌اند، بار دیگر در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت ملی و دینی خود، حماسه‌ای دیگر بیافرینند.
 
حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با شهیدان انقلاب اسلامی است و گامی بلند در مسیر تحکیم و تثبیت جمهوری اسلامی و خنثی کننده توطئه‌های شومی است که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم برای به زانو در آوردن ملت ایران طراحی کرده‌اند. 
 
دشمنان نظام جمهوری اسلامی  همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا حضور در انتخابات حداقلی باشد؛ بنابراین لازم است که جامعه ورزش با بصیرت افزایی ، یک حضور باشکوه را در این انتخابات رقم بزند.


١٦:١٧ - سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٠٧٠    /    تعداد نمایش : ١٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: