چاپ        ارسال به دوست

مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2022 ناشنوایان / جزیره کیش؛

پیام تشکر رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان از تمامی عوامل اجرایی برگزاری مسابقات

دکتر مهران تیشه گران در پیامی از تمامی عوامل برگزاری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2022 ناشنوایان در جزیره کیش تشکر و قدردانی نمود. 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ متن پیام به شرح زیر است:
 
باسلام
 
بدینوسیله بر خود فرض میدانم صمیمانه ترین مراتب قدردانی و تشکر خود و همکارانم در فدراسیون ورزش های ناشنوایان را از همکاری و زحمات بی شائبه همه عزیزانی که در برگزاری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ۲۰۲۲ ناشنوایان در جزیره کیش ما را همراهی کردند ، ابراز نمایم.
 
از مدیران و مسئولین وزارت ورزش و جوانان،  کميته ملي المپيک،  روسای هیات های ناشنوایان استانها،  انجمن فوتبال ناشنوایان،  مربیان ، خانواده های ورزشکاران و تمامی عزیزانی که باعث دلگرمی این حقیر و  همکارانم در فدراسیون گردیدند تشکر ویژه دارم ، مطمئنا با کمک عزیزان و تمامی دوستان و دست اندرکاران میتوانیم عدالت و حقوق اجتماعی را که حق مسلم جامعه ورزش ناشنوایان است به آنها برگردانیم.
 
از تمامی عزیزان در موسسه ورزش و تفریحات سالم و هیأت فوتبال جزیره کیش که  صادقانه و خاضعانه در برگزاری هرچه بهتر این مسابقات ما را همراهی و همیاری کردند و تیم حفاظت فیزیکی و نیروهای محترم حراست که در ایجاد نظم و انضباط محیط برگزاری مسابقات همکاری لازم را با ما داشتند ، کمال تشکر را دارم.
 
از داوران عزیز که با قضاوتی کاملا عادلانه و منصفانه ما را در برگزاری مسابقات همراهی کردند و رسانه های تصویری ، شنیداری و نوشتاری که با پوشش مطلوب و پخش مستقیم مسابقه فینال ، باعث معرفی ورزشکاران ناشنوا به ملت ایران شدند ، تشکر ویژه دارم.
 
 از همکاران خدوم خود در فدراسیون ورزش های ناشنوایان که با تلاش خستگی ناپذیر و مداوم خود این رویداد بزرگ را راهبری کردند،کمال امتنان را دارم.
 
از تمامی عزیزانی که در برپایی این رویداد ، در روزهای قبل و شروع برگزاری مسابقات تمام تلاشهای خود را به کار گرفتند تا مسابقات به نحو مطلوب برگزار گردد ، تقدیر و تشکر مینمایم و امید است در راستای اجرای اهداف و اقدامات ،شاهد رشد و شکوفایی ورزش های ناشنوایان باشیم.
 


١٢:١٠ - چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٢٠٦٩    /    تعداد نمایش : ٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: