چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت روز جهانی بانوان ؛

وبینار بانوان ناشنوا کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه ناشنوایان برگزار شد

همزمان با روز جهانی بانوان ، جلسه مجازی بانوان ناشنوا کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه برای توسعه ورزش های ناشنوایان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ همزمان با 8 مارس روز جهانی بانوان ، جلسه ای مجازی با حضور محمد پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه و مدیران منتخب بانوان ناشنوای فدراسیون های جهانی برگزار و پیرامون توسعه ورزش بانوان بحث و تبادل نظر گردید.

در ابتدای جلسه پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان ضمن خیرمقدم به اعضای حاضر ، اظهار داشت : در جهت پیشرفت ورزش بانوان و استعدادیابی در این بخش تلاش خواهیم کرد و باید ورزش را در بین ناشنوایان فرهنگ سازی کنیم .

در ادامه زهرا داودی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های ناشنوایان که در این جلسه حضور داشت ، مواردی از جمله راه های توسعه ورزش های بانوان و حضور بانوان ناشنوا تشریح و پیشنهاداتی در خصوص شرکت در رویدادها و توسعه آینده ورزش های بانوان ناشنوا ارائه داده شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون ناشنوایان در این جلسه راه اندازی سایت آسیایی ناشنوایان ، حضور کمی بانوان ورزشکار در بازی های آسیایی ، برگزاری مسابقات در سطح آسیایی ویژه بانوان و تعامل و همکاری  کشورها در سطح آسیا در رشته های مختلف ورزشی را پیشنهاد نمود.

شهیدی مترجم زیان اشاره بین الملل ناشنوایان نیز در این جلسه حضور داشت.

در پایان مقرر گردید پیشنهادات کلیه اعضا برای جمعبندی و تصمیم گیری نهایی به خانم شارما مسئول هماهنگ کننده ورزش های بانوان در کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ، ارسال گردد./


١٤:٠٧ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٠٠١    /    تعداد نمایش : ٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: