چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جلسه انجمن جودو ناشنوایان

دومین جلسه انجمن جودو ناشنوایان با حضور مسئولین انجمن و 7 استان کشور برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی  فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از انجمن جودو ناشنوایان ؛ دومین جلسه انجمن جودو ناشنوایان با حضور کادر انجمن و استانهای لرستان ، اصفهان ، مازندران ، بوشهر، مرکزی ، تهران ، البرز برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پاورپوینت معرفی کادر انجمن و رزومه مختصری از فعالیت های انجمن ارائه گردید و در ادامه محمدرضا لوئی مقدم رئیس انجمن جنا با اعلام خبر ورود ورزش های ناشنوایان به زیر مجموعه کمیته ملی المپیک،اهداف و خط مشی های جدید انجمن را بیان و از کمیته های استانی درخواست جدیت بیشتر جهت موفقیت در این مسیر را نمود.

در ادامه نرگس موسوی نایب رئیس بانوان انجمن گزارشی از اولین حضور بانوان در انجمن و انتصاب نواب رئیس کمیته های استان و همچنین دبیر کمیته ها در جهت پیشبرد اهداف در قسمت بانوان پرداخت و پیشنهاد تمرکز بر کمیت ورزشکاران به مسئولین استان ها داد.

دکتر نمکیان نایب رئیس آقایان ، پوراسفندیار رئیس کمیته استعدادیابی و پدرام آزادان رئیس کمیته مربیان انجمن نیز ضمن تشکر از حضور مدعوین به پیشرفت اهداف انجمن ، پیشبرد استعدادیابی و ارتقاء دانش مربیان اظهار امیدواری نمودند.

در ادامه جلسه در بخش پیشنهادات اعضای انجمن سید حسین محمودی عضو هیات رئیسه انجمن قول مساعد جهت تخفیف البسه جودو به اعضای انجمن و ورزشکاران ناشنوایان را داد و روسا و نواب کمیته های استان به بیان مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.

درپایان جلسه دکتر مجلسی موضوعات مطرح شده را جمع بندی نمود و هدایایی به رسم یادبود به مدعوین اهدا گردید.


١٢:٥٧ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: