چاپ        ارسال به دوست

رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور خبر داد:

برگزاری یک دوره کلاس آموزش داوری و مربیگری هندبال ویژه ناشنوایان

رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور گفت: در جلسه‌ وبینار با رئیس تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استثنایی استان تهران مقرر شد بزودی یک دوره کلاس آموزش داوری و مربیگری با بهره‌گیری از فضای مجازی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از انجمن هندبال ناشنوایان؛ علی حیات‌پور در سخنانی اظهار داشت: در جلسه‌ی که با کریمی ریاست تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استثنایی استان تهران به صورت مجازی با حضور آزاده گیلانی نایب رئیس انجمن هندبال کشور به انجام رسید، هماهنگی‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف صورت پذیرفت. 

وی با ذکر این موضوع که یکی از مهمترین فرایندهای که در انجمن هندبال ناشنوایان کشور در حال طرح ریزی و پیگیری است، مباحث آموزشی است، عنوان کرد: به زودی یک دوره کلاس آموزش داوری و مربیگری برگزار و اطلاعات مربوط به این دوره به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس انجمن هندبال ناشنوایان کشور با اشاره به این مطلب که این کارگاه‌های آموزشی به صورت مجازی به انجام خواهد رسید، گفت: در این جلسه؛برنامه ریزی برای اجرایی آموزش گام به گام هندبال برای دانش‌آموزان و علاقه مندان به هندبال نیز، ویژه ناشنوایان و کم شنوایان در سطح کشور در دستور کار قرار گرفت.

حیات‌پور در مورد نحوه این دورهای آموزشی هندبال خاطر نشان کرد: مقرر شد از طرف اداره کل آموزش و پرورش استثنایی استان تهران چند دانش آموز مستعد رشته هندبال انتخاب و با حضور یک نفر که آشنایی کامل به زبان اشاره دارد، نکات آموزشی ارائه و فیلمبرداری شود.

وی ادامه داد: بعد از تهیه و تدوین این فیلم‌های آموزشی، از طریق فضای مجازی و بصورت مقطعی برای سایر دانش آموزان نمایش داده خواهد شد.


١٢:٤٩ - پنج شنبه ٨ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٩٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: