چاپ        ارسال به دوست

در دو بخش آقایان و بانوان ؛

برگزاری اولین دوره چالش مجازی تکنیک های کاربردی کاراته ناشنوایان

رئيس انجمن کاراته ناشنوایان از برگزاری اولین دوره چالش مجازی تکنیک های کاربردی ترکیبی کاراته در دو بخش آقایان و بانوان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ دکتر محمد رضا فضلی رئیس انجمن کاراته ناشنوایان ضمن اعلام این خبر ، گفت : بر اساس تصمیم مجموعه انجمن با توجه به محدودیت های برگزاری رویدادها متاثر از ویروس کرونا، تصمیم بر آن شد جهت ایجاد انگیزه و شور و نشاط در جامعه کاراته ناشنوایان کشور در رده کمربند، زرد، نارنجی، سبز، آبی، بنفش، قهوه ای و مشکی در بخش آقایان و بانوان با شرایط اعلام شده ، برگزار نمائیم.
 
رئیس انجمن کاراته ناشنوایان در مورد شرایط و نحوه برگزاری اظهار داشت : این چالش در 5 رده سنی و کمربندهای مختلف برگزار می شود و در کمربندهای مختلف نوع تکنیک متفاوت و طبق قوانین فدراسیون جهانی کاراته (WKF) می باشد و قضاوت این مسابقات توسط شورای فنی انجمن کاراته و کمیته داوران انجام می شود.
 
دکتر فضلی در پایان گفت : اجرای صحیح تکنیک، ریتم، زانشین، تعادل، تنفس و اجرای متفاوت از نکات مهم در ارزیابی و داوری چالش می باشد و ما امیدواریم در این چالش بتوانیم استعدادهای جدیدی را جذب نمائیم.
 
 ◀️لازم بذکر است در کمربند های(زرد، نارنجی ، سبز،آبی و بنفش) انتخاب تکنیک های ترکیبی گارد در وضعیت های بصورت آزاد  ، درکمربند های قهوه ای و مشکی نیز انتخاب تکنیک های ترکیبی و داچی ها بصورت آزاد (در اختیار متقاضی)  می باشد.
 
◀️ورزشکاران محترم جهت شرکت در مسابقه می بایست با لباس کامل کاراته و برای بانوان با حجاب اسلامی و با کمربند درجه خود کاراته کا باشد و فیلم های خود را با کیفیت مناسب و حداکثر به مدت 30 ثانیه (سی ثانیه) به صورت افقی برای انجمن ارسال نمایند.


١٠:٥٨ - چهارشنبه ٥ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٩٣    /    تعداد نمایش : ١٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: