چاپ        ارسال به دوست

مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون ناشنوایان معرفی شد

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون ناشنوایان ، آزاده سادات سفیداری به عنوان مسئول کمیته استعدادیابی ورزشی ناشنوایان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ؛ در حکم صادره از سوی مهران تیشه گران خطاب به آزاده سادات سفيدارى آمده است : نظر به تجربه ، تعهد و توان مدیریتی سرکارعالی ، به موجب این حکم به عنوان "مسئول کمیته استعدادیابی ورزشی" فدراسیون ورزش های ناشنوایان منصوب می گردید.
 
🔺امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و جامعه ورزشی ناشنوایان موفق و موید باشید.
 
🔺مسئول كميته استعداديابى فدراسيون ورزش ناشنوايان در گفتگو با روابط عمومى فدراسيون ضمن اشاره به فعاليتهاى ارزشمند مسئولين وقت كميته استعداديابى ، از ساختار جديد كميته درراستاى اصول سياست هاى وزارت محترم ورزش و جوانان و فدارسيون و ارتقا ضريب نفوذ فعاليت بدنى و نگاه تخصصى به رشته هاى ورزشى در فدارسيون ورز ش هاى ناشنوايان خبر داد .
 
🔺وى با اشاره به چشم انداز اين كميته در تسريع دانش و مبانى نظرى مرتبط با فعل استعداديابى ، به ضرورت عملياتى نمودن فرايند محورى استعداد يابى اشاره كرد . 
 
🔺سفيدارى ايجاد همگرايى علمى  ورفع ضعف نظام ارتباطى بر اساس ماهيت وجودى انجمن  هاى ورزشى،  فدراسيون ، سازمان مدارس آموزش و پرو رش استثنايى و هيا ت هاى استانى را از ضروريات خواند و خاطر نشان كرد كه تنها راه برون رفت از مشكلات تيم هاى ملى در انجمن هاى ورزشى توسعه زير ساخت نيروى انسانى از طريق استعداد يابى و بر گذارى مسابقات در رده سنى جوانان و نوجوانان است .
 
🔺آزاده سفيدارى از همكاران طرح ملى استعداد يابى در رشته دو وميدانى و دانش آموخته رشته فيزيولوژى ورزشى است .
 
 


١٣:٢٢ - دوشنبه ٣٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٨٨١    /    تعداد نمایش : ٢٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: