چاپ        ارسال به دوست

یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ؛

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان معرفی شدند

چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در اهواز پایان یافت. 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز - پنجشنبه 26 دی ماه به میزبانی هیأت ورزش های ناشنوایان استان خوزستان در خانه کشتی اهواز آغاز شد و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند.
 
⏪رده سنی جوانان 
 
وزن 55 کیلوگرم :
1. علی وطن پرست (خوزستان) 
2. جواد میرزایی (خراسان رضوی)
3. علیرضا خدابخشی (چهارمحال و بختیاری)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. محمد حسین نریمانی (اصفهان)
2. مصطفی یحیایی (خراسان رضوی)
3. پیمان فیض الوار (لرستان)
 
وزن 63 کیلوگرم :
1. علی ابراهیمی (اردبیل)
2. شهاب رحیمی (آذربایجان غربی)
3. مجتبی قالبی حاجیوند (لرستان)
 
وزن 82 کیلوگرم : 
1. حسین کاظمی (اصفهان)
2. محمد حسین رادپور (البرز) 
3. آرش عبدولی (لرستان)
 
وزن 130 کیلوگرم :
1. سید امید رضا نعمت پور (لرستان)
2. محسن جمالی (اصفهان)
3. علیرضا نامدار (البرز)
 
⏪رده سنی بزرگسلان
 
وزن 55 کیلوگرم :
1. سید صادق ابوالوفایی (لرستان)
2. افشین رئیسی (البرز)
3. محمد بابایی (خراسان رضوی)
 
وزن 60 کیلوگرم :
1. مهدی صدری (آذربایجان شرقی)
2. رضا کاه کویی (لرستان)
3. علیرضا رسولی (تهران) و علیرضا عبدی (فارس)
 
وزن 63 کیلوگرم :
1. مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
2. یونس حسینوند (تهران)
3. مجید فلاحی (فارس) و حامد زارعی (لرستان)
 
وزن 67 کیلوگرم :
1. علی کریمی (آذربایجان شرقی)
2. مجتبی اولادقباد (لرستان)
3. علیرضا عبدی (تهران) و علی فراهانی (مرکزی) 
 
وزن 72 کیلوگرم :
1. رضا اسماعیلی (تهران)
2. علی کریمی نیا (لرستان)
3. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی)
 
وزن 77 کیلوگرم : 
1. محمد حسن حاجئی (تهران) 
2. مصطفی علیپور (خراسان رضوی)
3. مسلم دهقانی (یزد ) و ساجدخان محمدی (آذربایجان شرقی)
 
وزن 82 کیلوگرم :
1. شیرزاد مهکی (لرستان)
2. سید شهاب نادری (البرز)
3. مصطفی نوایی (تهران)
 
وزن 87 کیلوگرم : 
1.حسین سیف لو (آذربایجان غربی)
2. جعفر سیری (تهران)
3. علی جعفری (مازندران) و محمد امین شهبازی (لرستان)
 
وزن 97 کیلوگرم :
1. اکبر صابری (مرکزی) 
2. بهنام زایرقراملکی (آذربایجان شرقی)
3. محمد صدری (اردبیل) و محمود یسلیانی (اصفهان)
 
وزن 130 کیلوگرم :
1. هاشم بیابانی (گیلان) 
2. محمد موسوی (فارس)
3. محمود خسروبیگی (لرستان) و مهدی مسیبی (تهران)
 
 
در مراسمی با حضور غلامرضا صدیق راد (رئیس هیأت ناشنوایان استان خوزستان) ، سیروس پور (سرپرست مسابقات)، کاظمی فرد (مسئول کمیته فنی فدراسیون) و مرعشیان (رئیس هیأت کشتی استان خوزستان) مدال نفرات برتر اهدا گردید. 
 
در جریان برگزاری این مسابقات با اهدای هدیه و لوح تقدیر توسط شریعتی استاندار خوزستان و بنی تمیم دبیر فدراسیون از میثم قبشه دزفولی دارنده ۴ مدال طلای المپیک و مسابقات جهانی و پیشکسوت کشتی خوزستان تجلیل به عمل آمد. 
 
لازم به ذکر است این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و امید فردا - جمعه 27 دی ماه در خانه کشتی اهواز برگزار می گردد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


٢١:٢٤ - پنج شنبه ٢٦ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٠٢    /    تعداد نمایش : ١٠٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: