چاپ        ارسال به دوست

رئیس انجمن کشتی ناشنوایان :

مسابقات قهرمانی کشور فرصتی برای نمایش استعداد هاست

علیرضا رضایی سطح مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان را مطلوب دانست و معتقد است کیفیت رقابت ها رضایت نسبی اهالی کشتی را در پی داشته است.
 
رئیس انجمن کشتی ناشنوایان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ناشنوایان و در در رابطه با مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ( جام مرحوم مرتضی بنایی) گفت: مسابقات قهرمانی کشور فرصتی برای نمایش استعداد هاست و استان های حاضر با کیفیت مطلوبی رقابت کردند. به غیر از استان البرز که مقام قهرمانی را کسب کرد استان های خراسان رضوی، مازندران، همدان، لرستان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، تهران، و اردبیل خیلی خوب حاضر شدند و عملکرد رضایت بخشی داشتند که جا دارد به هیئت ها و مربیانشان خداقوت گفت.
 
رضایی با اشاره به انگیزه ی بالای ورزشکاران در این مسابقات افزود: البته برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی، نیاز است که چهره های جدید این دوره در اردوها تحت نظر کادر فنی کار کنند تا به شرایط مطلوب تری برسند و برای اردوهای بعدی از چهره های جا مانده  دعوت به عمل خواهد آمد.
 
 
رئیس انجمن کشتی ناشنوایان در رابطه با نحوه ی برگزاری استان البرز گفت: این استان از زیر ساخت های اداری و اجرایی خوبی برخوردار است و به نحو احسن این مسابقات برگزار شد البته باید از آقایان بنی تمیم، سیروس پور، غفرانی فر،  کاظمی فرد، سلگی و بسیج کمال تشکر را داشت. امیدوارم همکاری ما با استان البرز تداوم داشته باشد.
 
 
قهرمان اسبق تیم ملی کشتی کشورمان در پایان و با اشاره به مسابقات قهرمانی کشور کشتی فرنگی ناشنوایان که از ۲۸ آذر ماه در خوزستان برگزار خواهد شد گفت: استان خوزستان زیر ساخت خوبی دارد و با حضور پیشکسوتان و استاد سیروس پور مطمئنا به خوبی برگزار خواهد شد.


١٦:٣٩ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: