چاپ        ارسال به دوست

جام مرحوم مرتضی بنایی ؛

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند

چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان ناشنوایان با معرفی نفرات برتر در البرز  پایان یافت. 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهل و چهارمین دوره  مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان جام مرحوم مرتضی بنایی از صبح امروز با حضور حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون ناشنوایان، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا رضائی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان و رضا لایق سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان (رده سنی بزرگسالان ۱۲ استان و ۷۳ ورزشکار و رده سنی جوانان ۱۰ استان و ۲۶ ورزشکار)در خانه کشتی کرج برگزار شد. 
 
◀️ رده سنی جوانان :
 
وزن 57 کیلوگرم :
1. ابوالفضل جامه داری (خراسان رضوی)
2. امیرحسین گلشنی راد(خراسان شمالی)
3.حسین پور زارع(البرز)
 
وزن 61 کیلوگرم :
1. مهدی رحیمی(مازندران)
2. سجاد طاهریان(البرز)
3.عزت الله حسین پور(گلستان)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1. فردین توکلی(خراسان رضوی)
2. مسلم عبدی(همدان)
3. سجاد سلطانی(البرز)
 
وزن 70 کیلوگرم :
1. سجاد مومیوند (البرز)
2. شهاب عزیزی (همدان)
3. یاشار حسینی(کرمانشاه)
 
وزن 74 کیلوگرم :
1. سینا دلیریان(مرکزی)
2. امیر محمد قلی نیا(مازندران)
3. محمد مبین پور شعبان(البرز)
 
وزن 79 کیلوگرم :
1. وحید اکبرزاده(خراسان رضوی)
 
وزن 86 کیلوگرم :
1. عرفان ستاری(البرز)
 
وزن 92 کیلوگرم :
1. علی غفاری (البرز)
 
وزن 97 کیلوگرم :
1. جعفر مهدوی(مازندران)
2. امیر حسین بالاپوش(البرز)
 
وزن 125 کیلوگرم :
1.علیرضا نامدار (البرز)
2.محمدحسین شکری(تهران)
 
◀️ رده سنی بزرگسالان :
 
وزن 57 کیلوگرم :
1. ناصر کریمی(خراسان رضوی)
2. فرشاد محمدی(کرمانشاه)
3.سید حسن بزرگی(لرستان)
 
وزن 61 کیلوگرم :
1.مجتبی قالبی (لرستان) 
2.خشایار قیصری (مازندران)
3.محمدرضا کمالی (همدان) و ابوالفضل بیرامی (آذربایجان شرقی)
 
وزن 65 کیلوگرم :
1.فرود حجتی (کرمانشاه)
2.محمد زارع  (همدان)
3.محمد حسن تاج (مازندران) و مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)
 
وزن 70 کیلوگرم :
1.امیر صمدی (کرمانشاه)
2.احد قاسمی (آذربایجان شرقی)
3.منصور شاهی (اردبیل) و علی کریمی نیا (لرستان)
 
وزن 74 کیلوگرم :
1.محمد حسین حاجئی (تهران)
2.محمد رسول جمور (کرمانشاه)
3.شیرزاد دولتشاهی (لرستان) و ابوالفضل حسن لو (زنجان)
 
وزن 79 کیلوگرم :
1. حسین نوری (اردبیل)
2.پوریا طبیانی (البرز)
3.علی مرادی (لرستان) و اصغر خوش زمان(آذربایجان شرقی)
 
وزن 86 کیلوگرم :
1.محسن منوچهر (زنجان)
2.حسن مدانلو (مازندران)
3.سعید رحمانی (قزوین) و میلاد حاله (کرمانشاه)
 
وزن 92 کیلوگرم :
1.محمد رسول قمرپور (البرز)
2.بهنام زایر (آذربایجان شرقی)
3.جعفر سیری (تهران)
 
وزن 97 کیلوگرم :
1.علیرضا غیاثوند (قزوین)
2.یاسر مددی (تهران)
3.آرمان بی غم (مازندران) و محمد رسول صفری(کرمانشاه)
 
وزن 125 کیلوگرم : 
1.سعید فروتن نژاد (همدان)
2.علیرضا صادقی نژاد (تهران)
3.محمود خسروبیگی (لرستان) و فرهاد اسدی (خراسان رضوی)
 
مراسم اهدای مدال با حضور پرویز سیروس پور سرپرست مسابقات، فیروز کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون، نادر ایزدبین رئیس هیأت ناشنوایان استان البرز و اکبر بهتری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان برگزار شد.
 
مسابقات در رده های سنی نوجوانان و امید فردا در خانه کشتی کرج برگزار میشود. 
 
 
 
 


٢٠:٥٠ - پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: