چاپ        ارسال به دوست

المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان/ برزیل؛

برگزاری جلسه ستاد اجرایی المپیک ناشنوایان با حضور مسئولین انجمنها و سرمربیان تیمها

 چهارمین جلسه ستاد اجرایی المپیک ۲۰۲۱ ناشنوایان به ریاست دکتر رغبتی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ چهارمین جلسه ستاد اجرایی بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه به ریاست دکتر رغبتی و با حضور دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ، مهدی نصیبی دبیر ، داودی نایب رئیس بانوان ، مسئولین کمیته های فدراسیون و انجمن ها و سرمربیان رشته های حاضر در المپیک برگزار شد و فعالیت و برنامه کمیته های متناظر و بررسی راهکارهای حضور پرقدرت کاروان کشورمان بحث و تبادل نظر گردید.
 
دکتر رغبتی رئیس ستاد و سرپرست کل کاروان ناشنوایان با اشاره به شیوع کرونا ، اظهار داشت: در فاصله یک ماه به اعزام تیم‌ها کلیه اردوها را در تهران و با نظارت مستقیم و ویژه کمیته پزشکی برگزار خواهیم کرد .
 
دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان نیز ضمن تشکر از پیگیری‌های مجدانه دکتررغبتی و اعضای ستاد،  گزارشی از شرایط تیم ها و برگزاری اردوها ارائه نمود .
 
در ادامه جلسه  مسئولین کمیته ها گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده برای حضور کیفی کاروان ورزشی ناشنوایان در المپیک تابستانی ناشنوایان و سرافرازی پرچم کشورمان ارائه نمودند. 
 
مسئولین انجمنها و سرمربیان تیم‌های فوتبال ، تکواندو،  کاراته ، والیبال ساحلی،  جودو ، دوومیدانی ، کشتی و تیراندازی نیز صحبت‌های خود را بیان و نظرات و پیشنهادات خود برای کسب بهترین نتایج در آوردگاه المپیک را ایراد نمودند.
 
بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان، اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در کاشیاس دو سول برزیل برگزار می گردد. 
 


١٧:٢١ - چهارشنبه ١٨ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢٩٣    /    تعداد نمایش : ١٤٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: