چاپ        ارسال به دوست

داوری: با وجود مشکلات مالی فدراسیون ناشنوایان، اعزام بانوان را در اولویت قرار دادیم

سرپرست فدراسیون ناشنوایان برداشتن قدمی برای توسعه ورزش افراد دارای معلولیت را تلاشی دنیوی و اخروی دانست و گفت: با یاری خیرین می توان ورزش این حوزه را به نحوی مطلوب گسترش داد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، افشین داوری در گفت و گو با این پایگاه خبری ، با بیان این که ورزشکاران ناشنوا و کم شنوا در رشته هایی مانند والیبال ساحلی، تنیس روی میز، بدمینتون و ... به مسابقات برون مرزی اعزام می شدند، گفت: اکنون به دلیل مسائل مالی تنها در رشته های کیفی و مدال آور اعزام داریم.

سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان اعزام بانوان را یکی از مهم ترین اولویت های فدراسیون عنوان کرد و افزود: بانوان تکواندو و کاراته ناشنوایان از وضعیت کیفی خوبی برخوردار هستند چراکه اردوهای آن ها به صورت منسجم برگزار می شود و هم اکنون نیز خود را برای مسابقات جهانی ترکیه آماده می کنند.

وی در ادامه برداشتن قدمی برای توسعه ورزش افراد دارای معلولیت را تلاشی دنیوی و اخروی دانست که با یاری خیرین می تواند به نحو مطلوبی گسترش یابد؛ داوری در این خصوص گفت: مبالغ قابل قبولی جذب فدراسیون شده است اما این اعتبارات کافی نیست و به دلیل نزدیک شدن به مسابقات نیازمند حمایت بیشترهستیم. 

افشین داوری همچنین به بازی های المپیک ناشنوایان و کم شنوایان اشاره و خاطرنشان کرد: از آذرماه اردوهای این المپیک آغاز می شود و هم اکنون درحال آماده کردن تقویم این رویداد هستیم؛ در تلاشیم با حداکثر توان در این رویداد بزرگ شرکت کنیم.

سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان  در پایان از حمایت وزارت ورزش و جوانان قدردانی کرد و گفت: از همه مسئولین وزارتخانه به خصوص معاون امور ورزش بانوان به منظور توجه ویژه به این حوزه تشکر می کنم.


٠٩:٤٠ - شنبه ٢٦ تير ١٣٩٥    /    شماره : ٤٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: