چاپ        ارسال به دوست

دیدار سرپرست دفتر امور فرهنگی با رئیس فدراسیون ناشنوایان

دکتر سطوتی سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون ناشنوایان با سید مصطفی کریمی رئیس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، سرپرست دفتر امور فرهنگی در این دیدار که با حضور رئیس  ، دبیر و مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون و مسئولین دفتر امور فرهنگی وزارتخانه برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات فرهنگی فدراسیون ناشنوایان ، اظهار داشت : فدراسیون  ناشنوایان با همکاری نهادهای مرتبط می تواند فعالیت های فرهنگی و ورزشی ایده آل را برای جامعه هدف خود، بیش از پیش فراهم کند و موسسات بخش خصوصی و دستگاه های عمومی ذیربط می بایست در تعامل و همکاری مشترک در این امر مهم سهیم شوند. جامعه نیز باید فضای بیشتری را برای حضور ناشنوایان در عرصه های فرهنگی اجتماعی فراهم سازد.
دکتر سطوتی با بیان اینکه حوزه فرهنگی و رویدادهای فرهنگی می­تواند نقش مکمل برای ارتقای قابلیت­های معلولین و جانبازان را داشته باشد اعلام نمود که با تشکیل کمیته امور فرهنگی فدراسیون­ها هماهنگی و هم افزایی ملی برای کار فرهنگی را بالا خواهیم برد.
در بخشی دیگر از این دیدار رئیس فدراسیون ناشنوایان ضمن توضیح این مطلب که فدراسیون ناشنوایان 17 رشته ورزشی دارد و در المپیک تابستانی از بین 98کشور رتبه هفتم را کسب نموده است اظهار داشت: فدراسیون ناشنوایان در زمینه توجه به مباحث فرهنگی نسبت به سایر دستگاه­ها جلوتر عمل نموده است. و علیرغم اینکه اعتبارات کفایت نمی­کند ولی نسبت به موضوع فرهنگ بی تفاوت نبوده و فعال بوده است.
 
 
 
 
 
 
 


١٦:١٨ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١١٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: