چاپ        ارسال به دوست

در نشست دوره ای با نواب رییس بانوان فدراسیون ها

فریبا محمدیان: با گام های استوار به سمت بازی های اسیایی 2018 خواهیم رفت

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست مشترک با نواب رییس بانوان فدراسیون های ورزشی گفت: خروجی رصد واقع بینانه نوع کارکرد فدراسیون ها موفقیت در ورزش بانوان خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، فریبا محمدیان در این نشست ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و تقدیر از زحمات نواب رییسان فدراسیون های ورزشی گفت: با گام های استوار به سمت بازی های آسیایی 2018 جاکارتا خواهیم رفت تا بتوانیم آنچه شایسته دختران محجبه و مسلمان است به دنیا نشان دهیم. این هفته بهانه ای شد تا دور هم جمع شویم و به بررسی نقاط قوت و ضعف خود در این مسیر بپردازیم.
 
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود: رصد واقع بینانه نوع کارکرد فدراسیون ها، مرور برنامه های آنان، بررسی انتظارات دو طرف از هم و مرور قوانین تسهیل کننده این مسیر باعث رسیدن به تعاملی می شود که خروجی آن موفقیت در ورزش بانوان خواهد بود. امیدواریم مصوبات جلسه امروز باعث خاطره انگیز شدن حضور بانوان ما در 2018 و المپیک 2020 باشد.
 
در این نشست همچنین پروین کرم لو به ارائه گزارشی از حضور بانوان ایران در بازی های داخل سالن ترکمنستان و مقایسه آن با دوره های قبل پرداخت. مدیر کل دفتر هماهنگی امور بانوان گفت: در اولین دوره بازی های داخل سالن سال 2005 بانوان ما تنها در 2 رشته شرکت کردند که بدون مدال برکشتند. اما در سال 2017 بانوان در 13 رشته حضور داشتند که 31 مدال از مجموع 118 مدال کاروان ایران را کسب کردند.
 
اعلام برنامه های شش ماه دوم سال جاری حوزه معاونت ورزش بانوان، اعلام برنامه های میان مدت معاونت ورزش بانوان طی سال های 1396 الی 1400، ارائه گزارش کتبی اقدامات فدراسیون ها در خصوص جذب منابع استانی مندرج در مواد برنامه ششم از سوی نواب رییس فدراسیون های ورزشی و بررسی طرح 30 دقیقه تا تندرستی به منظور همفکری جهت تکمیل این طرح از دیگر محورهای مهم مطرح شده در این نشست بود.
 


١٦:١٥ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١١٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: